Diskuze - Jedete na houby autem? Pokuta až 100 000 Kč platí, i když u lesa žádná značka není

Diskuze: Jedete na houby autem? Pokuta až 100 000 Kč platí, i když u lesa žádná značka není

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články