VIDEO: Když slepý autistický chlapec přišel na pódium, aula ztichla. Jakmile publikum uslyšelo jeho hlas, bylo jako u vytržení

Píseň Lean On Me od Billa Witherse je o soucitu člověka vůči druhým, lásce a pocitu důvěry. V podání tohoto autistického chlapce s nádherným hlasem vás zaručeně dojme.

i Zdroj fotografie: Pxhere
                   

Oblíbenou a krásnou píseň zazpíval Christopher Duffley – ambiciózní mladík s nádherným hlasem. Christopher však není jen tak obyčejný chlapec. Je to nevidomý autista s hudebním nadáním. Na jevišti v Benátkách zazpíval společně s The Tenors na akci věnované lidem s podobným onemocněním. Jeho projev je pozoruhodný. Chlapec hned ukáže, že je showman.

Podporují podobně postižené osoby

Spolumajitelé hokejového týmu Vancouver Canucks podporují komunitní zapojení pro lidi s autismem a také začleňování autistických dětí. Právě díky jejich organizaci získal Christopher možnost zazpívat si po boku The Tenors. Zážitek to však nebyl jen pro chlapce, ale i pro všechny zúčastněné. Vždyť i zkušení hudebníci se zájmem pozorovali, jak malý nemocný chlapec do písně vnáší obrovskou vášeň. Sálem se ihned rozlije energie. Christopher má opravdu silný hlas.

iZdroj fotografie: Pixabay

K mladému talentu se zanedlouho přidal Fraser Walters a silnému hlasu mladého chlapce dodá jemný tón. Vzhledem k tomu, že zpívají o přátelství a také o důvěře, jeho vřelý hlas tomuto srdečnému textu dodává opravdový glanc. Pak se k této dvojice přidají ještě další dva zpěváci. V tu chvíli jsou diváci v koncertním sále svědkem neopakovatelně silného zážitku. Tři profesionálové a mladí chlapec zpívají tak krásně, až se tají dech.

Chlapec září nejvíce

Ačkoli je Christopher na pódiu s profesionálními hudebníky, stále jeho hvězda září nejvíce. Je z něj cítit obrovská energie, kterou vkládá do každého posluchače. Jeho vystoupení je neskutečně poutavé. Je vidět, že tento chlapec možná není zdravé dítě, za to je nesmírně talentovaný. Navíc je úžasné, že svůj talent využívá na podporu podobně nemocných dětí jako je on sám.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dětí s poruchou autistického spektra je opravdu mnoho. Mají odlišný duševní vývoj a často mají problémy s komunikací a interakcí s okolím. Někteří nechápou běžné denní úkoly nebo jim chybí emocionální empatie. Ne každý autista je stejný. Pro mnohé z nich by vystupování před lidmi mohl být problém, Christopher však strach neměl a vystoupení po boku profesionálů si opravdu velmi užíval.

Jak se vám líbí jeho vystoupení?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články