Přípravek z křenu a citronu pomůže zbavit tělo nadbytečných kilogramů

Známá rostlina charakteristická štiplavou vůní a silnou chutí není vhodná jenom jako doplněk k pečenému masu. Stačí si z běžného křenu vyrobit pastu, která napomůže snadno redukovat přebytečná kila.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Už jste slyšeli o tom, že křen je skvělou možností, jak zatočit s přebytečnými kily v pase? Křen se používá nejenom v kuchyni, ale také v lékařství již od dávných dob. Bylo zjištěno, že zmírňuje bolesti zad, pomáhá při nachlazení, při zánětu močových cest a zároveň pohlcuje a odvádí přebytečnou vodu pryč z těla. Díky tomu zahajuje hubnoucí proces.

iZdroj fotografie: PxHere.com
Křen

Vlastnosti křenu

Křen obsahuje mnoho vlákniny a vitaminů, to pomůže nastartovat Vaše tělo ke změnám. Dodá Vašemu tělu potřebné látky a pomůže tak připravit základ Vašemu cíli zhubnout. Zároveň také obsahuje, ač byste to možná podle chuti neřekli, přírodní cukry. A právě tyto přírodní cukry bojují proti cukrům umělým, získávaným průmyslovou výrobou. Péče o Vaše tělo u křenu rozhodně nekončí možností zhubnout. Křen je bohatý na vitaminy B6, B12, C, vápník, hořčík a také fosfor. Díky všem těmto vitaminům pomůže udržovat Vaše tělo zdravé.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Stačí změna v jídelníčku a kila půjdou dolů

Vyrobte si křenovou pastu sami

Potřebovat budete jen:

  • 125 g křenu
  • 3 lžíce medu
  • 3 citróny

Oloupaný a omytý křen spolu s citróny a medem rozmixujte na hladkou pastu. Poté ji přendejte do nádoby s víčkem a tuto směs uchovávejte v chladu lednice. Ve tmě a chladu Vám vydrží dlouho. Teď už jen stačí, když si na ni dvakrát denně před jídlem vzpomenete a dáte si jednu lžíci. Uvidíte, že už za několik dní na Vás budou vidět první výsledky.

iZdroj fotografie: Pixabay
Křenová pasta je jednoduchá na přípravu

Podpořte rychlejší hubnutí správným jídelníčkem

Pro rychlejší výsledek trochu upravte svůj jídelníček. Zkuste omezit klasické čokolády, bonbony a sladké buchty. Pokud potřebujete cukr, zkuste použít ten hroznový, nebo si dejte nějaké ovoce. Nezatěžujte zbytečně své tělo dalšími umělými cukry, přidáváte tím práci křenu, kterému budete neustále navyšovat množství cukru, se kterým si má poradit. Čím méně budete křenu stěžovat práci, tím dříve na Vás budou patrné větší výsledky.

iZdroj fotografie: Pixabay
Miska ovoce
Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články