Nevěsta se v den svatby „zbláznila“. Pak se lékař podíval na její hlavu zezadu a málem se zbláznil taky. Musela ihned do nemocnice

Před svou svatbou musela akutně k lékaři. Její matka si myslela, že naprosto zešílela. Lékař, který nevěstu vyšetřoval, byl v šoku, když odhalil pravou příčinu potíží.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Doktor Edward Panacek ze Sacramenta čelil v den svatby panice nevěsty. Kelly byla připravena se vdát, ale musela nečekaně navštívit nemocnici. V bílých šatech, drdolu a všem svatebním. Na tento den budou svatebčané i celé rodiny vzpomínat ještě dlouho. Avšak ne jako většina lidí, kteří se svateb účastní. Jejich vzpomínky nebudou plné vysokých dortů a rozbitých talířů.

Úzkost a halucinace

Kellyina matka řekla doktoru Panacekovi, že její dcera prožívá úzkost a halucinace. Možná to byla panika z manželství, které mělo být brzo uzavřeno, nebo dříve nepovšimnuté problémy s chováním. Tak popsala nevěstina matka její příznaky po příchodu do zdravotnického zařízení. Možná na vás tento výčet působí zvláštně. Stejný dojem vyvolal i u přítomných lékařů.

Ať už to bylo cokoli, zběsilá matka nevěsty si myslela, že se Kelly zbláznila. Proto ji nechala ještě před svatbou vyšetřit psychiatrem. Doktor Panacek si ale nemyslel, že jde o psychiatrický problém. Provedl několik kontrolních vyšetření, která mu vyřadila některé z možných diagnóz. Díky nim mohl s jistotou říci, že zdravotní problém nevznikl v ženině vědomí a mozku.

Nebyla žádný blázen

Právě, když Kelly řekla, že se symptomy zhoršují, doktor Panacek ji požádal, aby zůstala v klidu, zatímco on prohlížel pokožku na zadní části její hlavy. „Moje podezření se potvrdilo,“ sdělil rodině nakonec. Zjistil pravý důvod nevěstiných stížností, a jak se ukázalo, Kelly není žádný blázen. Mimochodem tohle nařčení poté způsobilo v rodině několik hádek a neshod.

iZdroj fotografie: Piqsels

Doktor Panacek vytáhl Kelly z hlavy centimetrovou larvu parazita, která jí rostla v ráně na lebce. Nevěsta si pravděpodobně nevšimla, že jakékoliv poranění vůbec kdy vzniklo. Z toho důvodu ránu nijak nedezinfikovala. Pro parazita tedy nebylo nijak složité ji infikovat a pořádně se zabydlet. Následně způsoboval ženě zmíněné nepříjemné pocity. Snad nevěsta stihla svůj svatební obřad.

Co jste čekali, že bude stát za nevěstinými pocity?

Zdroj: Upsocl
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund