Nevěsta se v den svatby „zbláznila“. Pak se lékař podíval na její hlavu zezadu a málem se zbláznil taky. Musela ihned do nemocnice

Před svou svatbou musela akutně k lékaři. Její matka si myslela, že naprosto zešílela. Lékař, který nevěstu vyšetřoval, byl v šoku, když odhalil pravou příčinu potíží.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Doktor Edward Panacek ze Sacramenta čelil v den svatby panice nevěsty. Kelly byla připravena se vdát, ale musela nečekaně navštívit nemocnici. V bílých šatech, drdolu a všem svatebním. Na tento den budou svatebčané i celé rodiny vzpomínat ještě dlouho. Avšak ne jako většina lidí, kteří se svateb účastní. Jejich vzpomínky nebudou plné vysokých dortů a rozbitých talířů.

Úzkost a halucinace

Kellyina matka řekla doktoru Panacekovi, že její dcera prožívá úzkost a halucinace. Možná to byla panika z manželství, které mělo být brzo uzavřeno, nebo dříve nepovšimnuté problémy s chováním. Tak popsala nevěstina matka její příznaky po příchodu do zdravotnického zařízení. Možná na vás tento výčet působí zvláštně. Stejný dojem vyvolal i u přítomných lékařů.

Ať už to bylo cokoli, zběsilá matka nevěsty si myslela, že se Kelly zbláznila. Proto ji nechala ještě před svatbou vyšetřit psychiatrem. Doktor Panacek si ale nemyslel, že jde o psychiatrický problém. Provedl několik kontrolních vyšetření, která mu vyřadila některé z možných diagnóz. Díky nim mohl s jistotou říci, že zdravotní problém nevznikl v ženině vědomí a mozku.

Nebyla žádný blázen

Právě, když Kelly řekla, že se symptomy zhoršují, doktor Panacek ji požádal, aby zůstala v klidu, zatímco on prohlížel pokožku na zadní části její hlavy. „Moje podezření se potvrdilo,“ sdělil rodině nakonec. Zjistil pravý důvod nevěstiných stížností, a jak se ukázalo, Kelly není žádný blázen. Mimochodem tohle nařčení poté způsobilo v rodině několik hádek a neshod.

iZdroj fotografie: Piqsels

Doktor Panacek vytáhl Kelly z hlavy centimetrovou larvu parazita, která jí rostla v ráně na lebce. Nevěsta si pravděpodobně nevšimla, že jakékoliv poranění vůbec kdy vzniklo. Z toho důvodu ránu nijak nedezinfikovala. Pro parazita tedy nebylo nijak složité ji infikovat a pořádně se zabydlet. Následně způsoboval ženě zmíněné nepříjemné pocity. Snad nevěsta stihla svůj svatební obřad.

Co jste čekali, že bude stát za nevěstinými pocity?

Zdroj: Upsocl
Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce