Muž a otec dvou dívek zemřel na bolest zubů | DámskýDeník.cz

Manžel nečekaně zemřel na bolest zubů. Žena všechny varuje, problémy přišly náhle, už mu nebylo pomoci. Dejte si pozor

Muž a zároveň otec dvou mladých dívek nečekaně zemřel na problémy se zuby, které nastaly náhle. Doktoři dělali, co mohli. Ovdovělá manželka se rozhodla příběhem varovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena se rozhodla varovat příběhem svého muže, na kterého dnes zbyla už jen bolestná vzpomínka. Stav našich zubů je totiž úzce spjat s celkovým zdravím našeho organismu. Tato tragédie se stala hlavně kvůli podcenění vážnosti zubních problémů, které u muže nečekaně nastaly. Sice se může zdát, že vás pouze trochu bolí zuby, ale zdravotní stav se kvůli nim může rychle zvrtnout. Tohle neštěstí je toho důkazem.Nečekaná bolest dolní čelisti a zubů

Vadim Anatolijevič Kondratyuk a Nataliya Kondratyuk byli oba původem z Ukrajiny, ale své mládí strávili v Kalifornii. Už jako teenageři se setkali poprvé na mši svaté. Po nějaké době se dali dohromady. Po pár letech vztahu se v roce 2012 vzali a nedlouho poté se jim narodila nejdříve jedna a následně i druhá dcera. Společně je vychovávali a všichni spolu žili šťastně.


i

Vadim, kterému bylo v tuto dobu pouhých 26 let, pracoval jako řidič kamionu. V osudný moment, kdy zjistil, že něco není v pořádku, byl zrovna na cestě do New Yorku. V jednu chvíli v průběhu jízdy z ničeho nic ucítil silnou bolest v dolní čelisti. Bylo to sice nepříjemné, ale nedával tomu velkou váhu. Kvůli nepohodlí však raději zastavil v Oklahomě u zubaře. Ten mu oznámil, že má v ústech infekci, jedná se o zánět a je potřeba nasadit antibiotika.

Po antibiotikách měly problémy ustoupit

Své tehdy 22leté manželce sdělil tuto nepříjemnost, ovšem ani jeden z nich neměl tušení, co se z toho vyklube. Antibiotika ze začátku zabírala a bolest opravdu začala ustupovat. Zlepšení však nemělo dlouhého trvání a po určité době se vše dostalo do ještě horšího stavu než na začátku. Když zásilku konečně doručil na určené místo v New Yorku, byl již téměř k nepoznání. Ústa mu natekla a na tváři se mu vytvořila zřetelná boule.


iZdroj fotografie: Depositphotos

V tuto chvíli se již cítil příliš slabý, než aby se zase sám vrátil domů do Utahu. Naštěstí se mohl obrátit na svého bratra, který se k němu připojil a pomohl mu s řízením. Cestu domů sice bratři zvládli, ovšem Vadim přijel už v hrozném stavu. Jeho zdraví a život už visely na vlásku. Dýchání se pro něj stalo obtížným a brzy již bylo naprosto nad jeho síly. Bylo jasné, že muž okamžitě potřebuje lékařskou pomoc.

Nečekaná tragédie a úmrtí mladého otce

Bratr Vadima vzal do místní nemocnice, kde byl muži okamžitě podán kyslík, aby nedošlo k mozkové mrtvici. Po těchto prvotních opatřeních pro záchranu jeho života bylo nutné vyřešit příčiny. Proto byl převezen do Salt Lake City, kde stálo větší zařízení. Zde mu nasadili silnější antibiotika a dialýzu. Pomoc však přišla pozdě, protože v dané chvíli již infekce byla rozšířená až v plicích a krvi.


iZdroj fotografie: Pixabay

Manželka svého muže ještě zastihla v nemocnici, ale zanedlouho po společném setkání zemřel. Zanechal za sebou dvě malé dcerky a manželku, kterým bude navždy scházet. Žena se rozhodla jeho příběh sdílet s celým světem, aby upozornila na vážnost problémů se zuby. Jakákoli bolest nikdy nesmí být brána na lehkou váhu. Každý, kdo pocítí sebemenší nepohodlí v ústech, by pro své vlastní dobro měl navštívit zubaře.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 900 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď