Osvědčený recept, který dostane tuky z břicha a boků

Jak na efektivní hubnutí? Základem je změna jídelníčku, do kterého by měl být přidán mnohými velmi známý zázvor. Ten nejenom prospívá zdraví, ale i postavě.

i Zdroj fotografie: Freepik.com
                   

Na internetu existuje spousta zaručených receptů a cvičení, které by vás měly zbavit tuku na břiše, bocích, nohou i pažích. Většina z nich ale po nějaké době bude zklamáním, protože možná budou fungovat krátkou chvíli, ale dlouhodobě budou neudržitelné. Jestli vás trápí velké břicho, boky nebo stehna, tento recept bude mít dobrý vliv na váš metabolismus, a díky tomu se tuku snadno zbavíte. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Na hubnutí může pomoci speciální nápoj

Zázrakem je zázvorová voda

Stačí jen nastrouhat nebo nakrájet zázvor na tenké plátky a přidat do 1-1,5 litru vroucí vody. Necháme plátky vařit asi 15 minut na mírném ohni, poté ochladíme, a přefiltrujeme zázvorovou vodu. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Zázvor je dobrým pomocníkem

Tohle množství si dělejte denně každý den a pijte během celého dne. Můžete si ho vzít kamkoliv s sebou a vždy si ji dělejte čerstvou. Pitím zázvorové vody se můžete nejen zbavit nadváhy, ale také získáte další zdravotní výhody. 

První z nich je snížení hladiny cholesterolu. Vysoká hladila vede k onemocnění, které souvisejí s obezitou. Může to zahrnovat srdeční choroby nebo rakovinu. Účinek má také na krevní tlak nebo působí antikoagulačně. 

Zázvor je silný antioxidant a chrání před rakovinou

Díky zázvorové vodě se snadno zbavíte jakékoliv zánětu. Zázvor je antioxidant, který zbaví naše tělo chemikálií, chrání také před volnými radikály, které poškozují naše zdravé buňky, a to může vést k větším zdravotním problémům. 

iZdroj fotografie: PxHere.com
Hubnutí půjde snadno

Jedním z nich může být rakovina, ale zázvor je jedním z nejpřirozenějších léků na tuto nemoc. Bylo to odhaleno výzkumem, který se poté objevil v British Journal of Nutrition. Pozor by si ale měli dávat lidé, kteří jsou na zázvor alergičtí. Také by se mu měli vyhnout diabetici. Užívat by se měl s mírou, v sušené formě by neměla denní dávka přesáhnout 1 gram, čerstvý zázvor si můžete dopřát čtyřnásobně více. Zajímavostí je, že v divoké přírodě se zázvor již téměř nevyskytuje. 

iZdroj fotografie: PxHere.com
Ztráta přebytečné váhy
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články