Med a jedlá soda jako přírodní lék

Ne vždy je nutné používat jenom chemické léky. Je i mnoho těch, které jsou přírodní. Ideální je i kombinace dvou potravin, které ze své kuchyně velmi dobře znáte.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Nejsmrtelnější neléčitelnou chorobou, který se obává každý z nás, je rakovina. Jedná se o epidemické onemocnění, které ovlivňuje mnoho životů a může postihnout celou řadu orgánů. Směs jedlé sody s medem skvěle funguje v boji proti rakovině. Potravinářské sodovky totiž brání růstu rakovinných buněk a snižují hladinu cukru v těle. Med poté pomáhá udržovat zdravé buňky.

iZdroj obrázku: Pixabay
Čím kvalitnější med, tím lépe

Jednoduchý domácí recept

Ukážeme vám jednoduchý a velice účinný recept na domácí a velice levný recept pro prevenci a léčbu rakoviny jakéhokoli typu. Na přípravu přitom potřebujete jen dvě věci, a to jednu polévkovou lžíci jedlé sody a tři polévkové lžíce medu.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Jedlá soda a med na dlani

Ideální je, pokud je med domácí v bio kvalitě. Ten má nejvíce vitamínů a složek, které jsou prospěšné pro lidský organismus.

Způsob přípravy

Vezměte malou misku a dejte do ní jednu polévkovou lžíci jedlé sody. Přidejte tři polévkové lžíce medu a dobře ingredience promíchejte, dokud nevznikne pasta. Pastu je nutné ohřívat jednu až dvě minuty při nízké teplotě.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Smíchání potřebných ingrediencí

A váš domácí lék je připraven bojovat proti ničivé rakovině. Může se to zdát jako příliš jednoduchý způsob, ale je to tak. Myslet musíte na to, že nejde o žádný zázrak a tento recept nezaručuje, že se vyléčíte. Jak byste pastu měli užívat?

  • Užívejte tři lžíce tohoto léku denně po dobu 30 po sobě jdoucích dnů.
  • Extrémně důležité je nevynechat a lék užívat pravidelně.
  • Starejte se přitom i o svou stravu. Vyhněte se tučnému masu a bílému cukru.
iZdroj obrázku: Pixabay.com
Jedlá soda není jen na pečení

Přírodní léky

Stejně jako tento recept, můžete najít celou řadu dalších receptů a surovin, které jsou skvělé během léčby, ale také jako prevence rakoviny. Jedinou vhodnou prevencí je přitom zdravý životní styl, hodně spánku, vitamínů a pravidelné cvičení.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Silný přírodní lék

Když se budete o své tělo dobře starat, nemusíte mít z tohoto onemocnění takový strach. Pokud k němu ale již dojde, využijte všech dostupných prostředků.

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články