14letý chlapec byl poslán na rentgen, protože snášel vejce jako slepice. Lékaři snímku nemohli uvěřit

Chlapec, který údajně snáší vejce, se dostal do péče lékařů. Odborníci jej však podezřívají z podvodu. Z tohoto důvodu jej dočasně umístili do karantény.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Dokonce ani zkušení odborníci nikdy nic podobného neviděli. Každý člověk zažívá v pubertě zvláštní změny. Málokdo však může říct, že prožil něco tak jedinečného jako 14letý Akmalé, který už dva roky snáší vajíčka. Chlapec žije v malé vesnici v Indonésii. Od roku 2016 prý snesl už celých dvacet vajec. Tento fakt je naprosto neuvěřitelný. Kdo by si dokázal představit hocha, jenž vyniká tímto zvláštním jevem.

Vejce se údajně liší vnitřní strukturou

Naposledy z něj před zraky lékařů vylezla dvě vejce. Podle chlapcova otce jsou svědky zázraku z nebes, jak synův stav svými slovy popsal. Ačkoli to zatím není prokázáno, tak lékaři mají podezření na podvod. Otec hocha řekl místním novinám, že ačkoli vejce vypadají přesně jako od slepice, uvnitř jsou jiná. Prý se liší svou vnitřní strukturou, tedy nenachází se v nich běžný bílek se žloutkem.

Zatím byla rozbita a rozpitvána dvě vejce. Jedno mělo zcela žlutý obsah a druhé zcela bílý. Není jasné, proč rodina s návštěvou lékařského zařízení tak dlouho otálela. Chlapec byl nakonec převezen do nemocnice, kde mu byla odňata již zmíněná dvě vejce. Tyto dva kusy nyní zkoumají vědci. Zatím je jisté jen to, že vejce pochází od normální slepice. Tak zatím zní poznatky o daných objektech.

Chlapec byl umístěn do karantény

Dle odborníků je naprosto nemožné, aby se v člověku vyvinula slepičí vajíčka, tudíž byla pravděpodobně do chlapcova těla vložena. Domnívají se, že je Akmalé celé spolkl, nebo si vajíčka vložil do těla jiným způsobem. Chlapec a jeho rodina takové tvrzení samozřejmě popírají a trvají na tom, že se jedná o Boží zázrak. Jde o velmi nábožensky orientovanou rodinu.

V každém případě nyní odborníci umístili chlapce do karantény, aby zjistili, zda klade vajíčka, i když se k nim jinak nemůže dostat. Chlapec sám si pozornost okolí a médií neužívá. Přeje si, aby se našel lék na jeho zdravotní problém. Zdá se, že kdyby byl celý případ podvodem, tak by roli hlavního zločince zastával chlapcův otec, který by chtěl tímto způsobem zbohatnout na pozornosti celého světa.

Co si myslíte o tomto případu?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články