Fatální chyba lékařů málem stála život mladou maminku dvou malých dětí

Tento porod málem skončil tragicky, a to jenom proto, že lékař udělal chybu, která byla málem fatální. Co se přihodilo a proč lékař neudělal správnou věc? Někteří mluví především o jeho laxnosti a nedostatečném vyšetření

i Zdroj obrázku: PxHere
                   

Julie Selina (34) z Petrohradu je mladá, ale zkušená matka, která netrpělivě očekávala příchod svého druhého dítěte. Skoro na den přesně se šťastné mamince narodila krásná dcerka Dima.

Akutní císařských řez

Julia chtěla rodit přirozeně a nejprve se zdálo, že je vše v pořádku a porod bude moci bez komplikací proběhnout. Jenže během čekání na porod se ukázalo, že dítě je v děloze v nevhodné poloze a lékaři akutně rozhodli o nutnosti provést císařský řez.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Porod je krásný okamžik

Mladá maminka byla sice zklamaná, ale dobře věděla, že je to nezbytné pro zdraví její i zdraví malého miminka. V té době však nemohla tušit, jak tento zákrok ohrozí její vlastní život.

Utrpení po porodu

Julia se domů vrátila se silným zdravým děťátkem, které dobře prospívalo. Julie sama se však každým dnem cítila hůř a hůř. Její břicho nijak nesplaskávalo, jak by se dalo po porodu očekávat, ale naopak stále dál rostlo.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Někdy udělají lékaři chybu

Každý pohyb jí způsoboval strašnou bolest. Julia nejprve tyto příznaky přisuzovala zotavování z císařského řezu, ale postupem času už to nebylo snesitelné. Situace se stala kritickou, ale lékaři trvali na tom, že jde o normální reakci po císařském řezu.

Bolest, která se nedala vydržet

Julia bojovala s nesnesitelnou bolestí a dnes již víme, že kdyby se řídila pokyny lékařů, dnes by její dvě děti byly sirotci. Ona ale věděla, že je něco špatně a zašla do jiné nemocnice.

První ultrazvuk ukázal obrovské množství tekutiny v jejím břiše a k tomu podivný cizí předmět! 

iZdroj obrázku: Pixabay

Po 5 hodinách jí chirurgové odstranili z břicha více než 2,5 galonu hnisu a oděv z operačního sálu. Zůstal v jejím těle po narození malé Dimy. Sestry byly naprosto v šoku. S ničím podobným se nikdy nesetkaly.

iZdroj obrázku: Pixabay

Poté, co se mladá maminka probudila po záchranné operaci a viděla obrázky, které sestry nafotily, byla naprosto v šoku. Mladá žena a matka dvou dětí dnes ví, že je zázrak, že přežila.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články