Na zahradě nešťastnou náhodou ztratila zásnubní prsten. Po 13 letech ho jako zázrakem našla

Toto je příběh jako z pohádky. Když žena ztratila zásnubní prsten v záhoně, svému muži to neřekla. Po 13 letech se však znovu objevil.

i Zdroj fotografie: Geni/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
                   

Tohle opravdu nevymyslíte. Když před 13 lety tato žena ztratila zásnubní prsten při práci na zahradě, proplakala celé dny. Rozhodla se vše utajit před svým mužem a svěřila se jen svému synovi. Až o dlouhé roky později se stalo něco, čemu se jen těžko dá věřit. Prsten se znovu objevil a ke své majitelce se vrátil opravdu bizarním způsobem.

Prsten nesundala z ruky až do osudného dne

Mary Grams z Kanady se za svého muže Normana provdala v roce 1951, zásnubní prsten od něj dostala o rok dříve. Po dlouhá desetiletí nosila tento krásný diamantový prsten, který nikdy nesundávala. To se jí však stalo osudným, když se jeden den rozhodla, že trochu vypleje zahrádku. Všimla si obzvlášť vysokého plevele a při jeho trhání jí prstýnek sklouzl z prstu.

Dlouhý čas pak strávila jeho hledáním, lezla po kolenou, prohledávala hlínu, ale po prstýnku jako by se slehla zem. „Plakala jsem, ani nevím kolik dní,“ řekla podle CTVNews paní Grams. O ztrátě prstenu se bála říct svému muži, protože věděla, že by byl naštvaný. Jediným jejím důvěrníkem se stal syn. Tomu se svěřila a on její tajemství nevyzradil. Společně zajeli koupit podobný, ale levnější prstýnek.

Snacha si jen chtěla natrhat zeleninu do polévky

Později se Mary i s rodinou přestěhovala na jiné místo. Avšak předmětná zahrada v rodině zůstala a pracovat na ni chodila i její snacha. Ta tady také jeden den učinila neuvěřitelný nález, když si chtěla natrhat několik mrkví do polévky. V úžasu se zarazila, když si všimla, že jednu z mrkví obepíná prsten s diamantem. Podle BBC mrkev prorostla přímo skrz prsten, takže ho bylo možné po mnoha letech skrývání v půdě vytrhnout.

sklizená mrkev iZdroj fotografie: Freepik
Ztracený prsten se objevil zcela nečekaným způsobem – prorostla jím totiž mrkev

„Bylo mi hned jasné, že patří buď babičce, nebo tchyni, protože žádná jiná žena na farmě nežila,“ řekla snacha Colleen Daley novinářům. Ukázala ho manželovi a ten hned poznal, že je to ztracený prsten jeho maminky. Když se po tolika letech konečně vrátil ke své majitelce, byla paní Grams štěstím bez sebe. Prohlásila, že už ho z prstu nikdy nesundá, a i po tolika letech jí stále perfektně sedí.

Tohoto zvláštního nálezu už se však nedožil její manžel, který mezitím zemřel. Je otázka, jestli by mu jeho žena celou pravdu vypověděla poté, co se prsten znovu našel. Také se vám zdá, že život píše někdy opravdu mimořádně zajímavé příběhy, kterým se jen těžko věří? O podobně zvláštním nálezu jsme nedávno na DámskémDeníku psali. Při hledání ztracené náušnice na zahradě se rodině podařilo objevit historický poklad z doby Vikingů.

Co říkáte na tuto neuvěřitelnou náhodu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články