Znamení zvěrokruhu, která nečeká příští týden nic dobrého

Hvězdy dokážou předpovědět, kdy budete mít štěstí, i to, když se vám zrovna dařit nebude. A pro tato tři znamení platí, že příští týden pro ně rozhodně nebude nijak příjemný.

i Zdroj obrázku: Pixabay
                   

Z hvězd se dá vyčíst mnohé. Jestli máte šanci potkat svou pravou lásku, co vás čeká v práci, jestli se vyplatí investovat a spousta dalšího. Pro každé znamení jsou charakteristické určité vlastnosti, takže můžete nejen poznat sami sebe, ale také jinou osobu. U dětí například znamení zvěrokruhu může do jisté míry usnadnit výchovu a učení – protože hvězdy napovídají, jaký přístup k nim je ten nejlepší. Vyčíst se dá budoucnost, a to jak ta pozitivní, tak také ta negativní. Na která znamení příští týden nečeká nic dobrého?

iZdroj fotografie: Pixabay
Ne všechna znamení budou mít v následujícím období štěstí

Beran

V pondělí a úterý budete mít ještě pocit, že vše hraje pro vás a pro vaše akce. Zlomová bude ale středa, kdy začíná vycházet najevo, že se objeví překážky, něco s čím jste nepočítali a co vás může velmi nepříjemně překvapit. Ať už doma nebo na pracovišti – snažte se příští týden vyhýbat všem konfliktům, mohlo by to nepříjemně ovlivnit klidně celý zbytek vašeho života. Příští týden bude zapotřebí, abyste zatli zuby a nějak tento čas přečkali. Týden není tak dlouhá doba. Nepouštějte se do ničeho velkého. 

iZdroj obrázku: Pixabay
Některá známá znamení by měla myslet na to, že se jim týden nevydaří

Panna

Také pedantská, chytrá a praktická Panna bude mít příští týden určité problémy. Nebude se jednat o oblast pracovní, zde bude všechno probíhat tak, jak má. Nepěkně jiskřit a skřípat to ale bude doma – se svým partnerem se několikrát pohádáte – ve většině případů půjde o nepřiměřenou žárlivost; z nevěry vás bude obviňovat váš partner, i vy jeho. Během příštího týdne se snažte se svým partnerem co nejvíce a nejlépe komunikovat, aby nemohlo dojít k nedorozuměním. Důkladné rozhovory povedou k odvrácení dalších hádek.

iZdroj fotografie: Freepik
Panna

Rak

Řídit svůj finanční rozpočet nikdy nebylo vaší záležitostí. Možná ale budete příští týden sáhnout do finančních rezerv. Hvězdy naznačují, že příští týden se může stát něco, co vás bude stát nečekané výdaje. Příští týden tedy neutrácejte za zbytečnosti a dávejte si dobrý pozor.

Rak
iZdroj fotografie: Freepik
Rak
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články