Zemřela zpěvačka Para. Bylo jí jen 28 let, když jí vlastní otec našel bez známek života

Tato mladá hvězda by nemusela zemřít, kdyby lékaři reagovali dostatečně včas! Bohužel zanedbáním zemřela mladá zpěvačka na nemoc, kterou lze léčit!

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Známá zpěvačka Pyra, alias Emma Panna zemřela v pouhých 28 letech. Tělo bylo nalezeno otcem zpěvačky, která nereagovala na telefonáty. Nejsmutnější je, že zemřela opravdu zbytečnou smrtí. Kvůli koronaviru byla Emma dvakrát odmítnuta svými lékaři – dvakrát bylo odloženo vyšetření i přes naléhání zpěvačky. Kdyby se Emma dostala na řadu včas, byla by na tomto světě stále s námi.

iZdroj fotografie: Flickr
Zpěvačka byla nalezena mrtvá

Otec našel tělo

Tělo této talentované zpěvačky našel její otec v jejím domě v jihovýchodní části v Londýně. Emmin otec se ji snažil několik dnů kontaktovat, ale bohužel marně, proto se rozhodl svou dceru co nejdříve navštívit. Otci se naskytl pohled, který nechce zažít žádný rodič svého dítěte. Emma ležela ve své posteli bez známek života. 

iZdroj fotografie: Flickr
Měla mnoho fanoušků

Příčina smrti

Smrt mladé a talentované zpěvačky nezasáhla pouze otce a fanoušky, ale také písničkáře Pyra a frontmana kapely Paper Crows. Emma Panna trpěla endometriózou.

Endometrióza je poměrně časté gynekologické onemocnění, kdy se částečky děložní sliznice objeví i mimo děložní dutinu. A jak je vám jistě jasné, sliznice mimo dělohu nemá co dělat.

iZdroj fotografie: Flickr
Pyra a její epické video z Bangkoku

Bohužel tyto potíže se mohou objevit na vaječnících, vejcovodech, močovém měchýři, střevě, a dokonce i na plicích či mozku. Takové onemocnění mohlo být u Emmy rozpoznané včas, ale bohužel nebylo, proto mělo fatální následek. Během prvního vyšetřování bylo naznačeno, že zpěvačka podlehla na následek drog, to ale experti vyloučili.

iZdroj fotografie: Pixabay
Příčina smrti

Ovšem, v těle se našly vyšší dávky kodeinu, které byly pro zpěvačku předepsány z důvodu bolestí. Ty užívala necelý rok. Slovy rodiny: Emma byla neuvěřitelně talentovaná mladá dáma, která milovala smích a dělala radost každému. Doufáme, že odešla se skvělými vzpomínkami, takovými, jaké máme my! 

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články