Žena změnila účes po 37 letech a výrazně omládla - DámskýDeník.cz

Žena změnila účes po 37 letech a výrazně omládla

Mnohdy stačí jenom drobná změna a lze omládnout klidně o několik let. Tou změnou není nic jiného, než jenom nový účes, který změní každou ženu k nepoznání.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Když nosíte ten stejný účes po dlouhých 37 let, už si vás nikdo nedokáže představit jinak. Jakmile se rozhodnete pro změnu, všichni budou šokovaní včetně vašich dětí. Přesně to se stalo jedné dámě, které během natáčení televizního pořadu prostě změnili účet. Pro někoho naprosto normální věc, ale v tomhle případě se ani její vlastní dcery nestačily divit, jak skvělý byl výsledek.
i

Změna účesu ubrala až 10 let věku

Od jisté doby bývá velmi těžké odhadnout skutečný věk dané osoby. Buď vám hádají více, což není příliš lichotivé, nebo naopak dostáváte komplimenty, že musíte být přeci mnohem mladší. Matka dvou dcer, které je 63 let, na tom byla podobně. Zkrátka vypadala zhruba na svůj věk a nosila stále svůj oblíbený účes, který za celých dlouhých 37 let nijak výrazněji nezměnila.


i

Jak vybrat ten správný účes?

  • Podle tvaru obličeje
  • Úměrně k věku a stylu oblékání
  • Jak hodně chcete o svůj účes pravidelně pečovat
  • Poraďte se s kadeřníkem nebo vizážistou

Změna, která všem vyrazila dech

Jistě všichni znáte pořady, během kterých mají kadeřníci a vizážisté plné ruce práce, aby člověka proměnili doslova k nepoznání a v ideálním případě mu ubraly pořádnou porci let.

Přesně to je i tento případ. Joan, která se ve věku 63 let cítila na 50, ale bohužel tak kvůli svému zastaralému účesu nevypadala, požádala o změnu.


i

Byla připravená, že se rozloučí se svým klasickým účesem a objeví něco modernějšího. S tím jí stylisté pomohli skutečně na jedničku, protože po proměně zůstaly obě její dcery v němém úžasu, když téměř nemohly poznat svou matku. Najednou vypadala bez problémů minimálně o deset let mladší a hlavně celý účes působil velmi moderním dojmem. Jde tak o jasné potvrzení, že se vyplatí jednou za čas přehodnotit vlastní styl a zkusit se inspirovat nejnovějšími módními trendy, protože vám to může ubrat pár let.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 714 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná