Její manžel byl vážně nemocný: To, co pro něj udělala jeho žena, by zvládl jen málokdo

Tato žena se rozhodla, že projeví podporu svému vážně nemocnému muži. Gesto, ke kterému se odhodlala během jejich obřadu, všem vyrazilo dech.

svatba i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V dnešní době se lidé potýkají s různými nástrahami v podobě nemocí. Spousta lidí pak prožívá velice složité životní období, ve kterém může velice záležet na podpoře nejbližších. Podobný případ se stal i tomuto páru, kterému do života vstoupila vážná nemoc. Dvojice se však rozhodla k naprosto neuvěřitelné reakci, což dokázala i žena svým gestem vůči svému muži.

Podpora partnera je velice důležitá

Během společného soužití se mnohdy až po nějakém čase ukáže, jak moc jsou partneři schopni podporovat jeden druhého. Pár může na jejich společné cestě častokrát potkat něco, s čím nikdo nepočítal. Něco takového se stalo i této dvojici, kdy se žena rozhodla pro veliké gesto podpory přímo na svatbě, čímž překvapila nejen svého muže, ale i všechny ostatní.

Tento muž a žena se znali již nějakou dobu a poté, co zjistili, že k sobě chovají sympatie, začali spolu chodit na různé schůzky a ve velmi krátké době se z nich stal skvělý pár. Ve všem se vzájemně podporovali, začali mít společné přátele, se kterými se pravidelně stýkali. Vše se jim společně dařilo, takže se jednoho dne muž rozhodl, že požádá ženu o ruku. Ta bez váhání souhlasila a začala plánovat svatbu.

Jednoho dne přišla šokující zpráva

Několik měsíců po jejich zasnoubení, jen několik dní před svatbou, zasáhla tento pár zdrcující zpráva. Muži byl diagnostikován nevyléčitelný druh rakoviny. Navzdory těmto špatným zprávám se dvojice rozhodla, že uspořádá velikou svatební veselku, o které oba dva snili. Během obřadu si pak muž se ženou slíbili, že se budou podporovat v nemoci, ve zdraví, radosti i smutku. Poté však žena udělala něco, co nikdo nečekal.

Během party, která probíhala po svatebním obřadu, se žena rozhodla pro své nečekané gesto. O tomto gestu nikdo z hostů nevěděl. Nevěsta se rozhodla, že si pomocí strojku oholí hlavu. Žena tímto dala svému muži najevo, že ho bude plně podporovat v boji s jeho nemocí. Zároveň tak svému muži dala ten nejkrásnější dárek, který mu mohla dát, jelikož na tento okamžik muž nikdy nezapomene.

Někteří hosté ženu napodobili

Dojatý muž políbil svou ženu a řekl jí, že pro něj bude vždy krásnou, ať bude vypadat jakkoli. Stejné gesto se následně rozhodlo udělat více hostů. Veškeré ostříhané vlasy poté tito lidé darovali sdružení na výrobu paruk pro onkologicky nemocné ženy a děti. Svatební obřad se pak také změnil ve sbírku, jež měla pomoct právě těmto vážně nemocným lidem.

Jaké gesto byste byli schopni pro svého partnera vykonat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články