Žena porodila zdravá trojčata těsně poté, co se vyléčila z nákazy Covid-19

Koronavirová pandemie si vybrala svou daň na mnoha lidských životech po celém světě. Ale je třeba dívat se i na pozitivní stránku věci. Mnohem vyšší číslo poukazuje na počet uzdravených. Například Maggie, žena, která po zotavení porodila trojčata.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Koronavirová pandemie si vybrala svou daň na mnoha lidských životech po celém světě. Ale je třeba dívat se i na pozitivní stránku věci. Mnohem vyšší číslo poukazuje na počet uzdravených. Například Markéta, žena, která po zotavení porodila trojčata.

Pozitivní test na Covid-19

Když byla Markéta v 28. týdnu těhotenství, po rutinní kontrole u gynekologa zjistila, že je pozitivní na Covid-19. Pravdou ale je, že mnohem více bylo znepokojeno její okolí než sama Markéta. Rozhodla se totiž nepodlehnout panice kvůli svým třem potomkům, které měla za úkol přivést na svět.

iZdroj fotografie: Instagram.com
Markéta se svým třemi uzlíčky radosti

Diagnostikována byla 8. listopadu, poté 4. prosince opět podstoupila hned dva testy za sebou, které vykazovaly negativní výsledky. Přesně o měsíc později, 24. prosince Markéta porodila trojčata.

Covid-19 nebyl jediným problémem

Maggiino těhotenství ale nebylo komplikované pouze kvůli pozitivnímu testu na Covid-19, ale i kvůli tomu, že se těsně před porodem dozvěděla, že jedno z dětí má kolem krku ovinout pupeční šňůru. Bylo jí tedy řečeno, že ještě ten den bude potřeba provést císařský řez. Smutné je zároveň to, že její manžel neměl povolen vstup na porodní sál, protože byl také pozitivní na test Covid-19. Jediná blízká osoba, která jí mohla být oporou, byla její matka.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Jedno z čerstvě narozených trojčat

Narodila se jí zdravá trojčata, která pojmenovala Isabella, Nathaniel a Adriel. Po porodu sdílela Markéta na svém Facebookovém profilu pozitivní zprávu pro všechny budoucí maminky. „Musíte nechat ostatní lidi, aby vám pomohli, pamatujte, že v tom nejste sami. Těšte se z každého dne a oslavujte všechna malá vítězství,“ napsala Markéta.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články