Žena našla fenu se 6 štěňaty. Když mezi nimi zahlédla dvě ručičky, nevěřila svým očím!

Co našla žena, to je až k neuvěření. Nejprve si myslela, že se jedná jenom o odložená štěňata. Po chvíli ale bylo jasné, že se zde ukrývá dokonce i malé miminko.

                   

Příběhy o záchraně zvířat v nouzi slýcháme často. V tomto případě se však role obrátily. Hlavní hrdinkou je fenka, která se kromě svých 6 štěňat postarala i o miminko jiné rasy – lidské.

Děťátko mezi štěňaty

Jednoho zimního dne zaslechla Alejandra Griffa zvláštní kňučení z parkoviště nedaleko jejího domu. Šla se tedy podívat. Našla fenku, která v chladu zahřívala svá štěňátka. Na tom není nic neobvyklého. Jako každý člověk s dobrým srdcem chtěla i Alejandra fence a jejím štěňátkům pomoci. Ale to, co se ale stalo potom, opravdu nečekala.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Pejsek nebyl jediným nálezem

K psí mamince se mezi štěňaty choulilo miminko. Alejandra vzala dítě okamžitě do nemocnice, kde ho vyšetřili a naštěstí bylo naprosto v pořádku.

Fenka byla pojmenována Way a dostalo se jí samozřejmě také zasloužené pozornosti. Přestože žila se svými štěňaty na ulici, kde to jistě neměla lehké, neváhala se postarat o jedno dítě navíc.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Nález ukrýval i miminko

Mateřský instinkt je velmi silný jak u lidí, tak u zvířat. I přes nedostatek potravy a chlad tato dobrá matka neváhala. Stala se místní hrdinkou. Co ale skutečná matka dítěte?

Matka trpěla depresemi

Nalezené miminko bylo pouhý jeden měsíc staré. Policie a místní úřady samozřejmě okamžitě začaly pátrat po jeho matce. Pátrání bylo úspěšné a matka dítěte byla brzy nalezena. Podle CNN trpěla těžkými depresemi a byla u ní okamžitě zahájena psychiatrická léčba.

iSmutný příběh se šťastným koncem

Pes, přítel člověka

Psi jsou empatičtí a milující tvorové. Pro svého páníčka, kterému jsou oddaní celým svým srdcem, by často obětovali i svůj život. V České republice se pravidelně udělují ceny pro psí hrdiny v anketě Statečné psí srdce.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Činy vypoví za vše

Hodnotí se činy psů „profesionálů“ (například policejní, záchranářští a jinak speciálně trénovaní psi) i „laiků“. V posledních letech bylo ocenění uděleno například za záchranu malé dívky před rozzuřenými psi. U profesionálních psů například za nalezení pohřešovaných osob či přivolání pomoci těžce nemocnému.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články