Další zbytečně vyhasnutý život. Hudební scéna přišla o jednu z nejvýznamnějších osobností

Hudební scéna truchlí. Na věčnost odešel talentovaný a oblíbený zpěvák, který tento svět opustil až příliš brzy a náhle.

Hořící svíčky ve tmě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Českou hudební scénu zahalil velký smutek. Zemřel totiž zpěvák, který byl znám nejen pro svůj hlas, ale také výraznou postavu. Písně, jež se svou kapelou zpíval, rozveselovaly dospělé i dětské posluchače. Byl proslulý svým humorem a vtipnými historkami, které rád vyprávěl. Nad jeho smrtí truchlí nejen rodina, přátelé a kolegové, ale také fanoušci a hudební příznivci.

Sesunul se na podlahu přímo u baru

Ve věku pouhých třiapadesáti let zemřel zpěvák a člen skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Jak zmiňuje i web iDnes, se svou kapelou by tento talentovaný umělec oslavil třicáté výročí jejich působení. Jeho smrt zaskočila a šokovala všechny, skonal totiž náhle a bez varování. Příčinou jeho úmrtí byl pravděpodobně infarkt. Zanechal zde dvě děti, které měl se svou exmanželkou Ivetou.

Daniel byl onoho tragického večera posedět s kamarády. Společnost se dobře bavila, zpěvák však při svém vyprávění z ničeho nic zmlknul. Jeho tvář změnila barvu, poté omdlel a zůstal nehybně ležet na zemi. Záchranáři přijeli během několika minut a zpěváka oživovali téměř hodinu, bohužel se jim však Valiho nepodařilo znovu přivést k životu.

Zpěvákovi blízcí se s jeho brzkým odchodem nemohou smířit. „Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ citoval web CNNPrimaNews slova Valiho kolegy z kapely Tomáše Báči.

Pohřeb nebude, rodina se chce rozloučit v soukromí

Členové skupiny Maxim Turbulenc, která vznikla v Klánovicích, truchlí nad smrtí svého kamaráda a kolegy. Velmi se těšili na letošní jubilejní výročí, které měli s kapelou oslavit. Tito tři veselí chlapíci, kteří svým zpěvem s disko prvky bavili všechny věkové kategorie, byli známí nejen svým talentem, ale také výraznými postavami. Za celou dobu svého působení získali 18 platinových desek.

maxim turbulenc iZdroj fotografie: Nextfoto

Přestože měl Daniel mnoho přátel, jeho rodina se rozhodla pro rozloučení v úzkém rodinném kruhu, čímž šokovala všechny, kteří se chtěli zúčastnit pohřbu, a doprovodit tak svého kamaráda a kolegu na jeho poslední cestě. Je třeba ale respektovat přání Valiho nejbližších. Česko tak přišlo o dalšího skvělého a talentovaného člověka, který odešel až příliš brzy. Před nedávnem jsme na DámskémDeníku informovali o smrti sportovního trenéra, jenž zemřel v pouhých 43 letech.

Co si myslíte o jeho úmrtí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články