Zastřelil svou dceru a pak sebe. Předtím volal své ženě, křičel na ni a řekl jí něco, z čeho mrazí

K hrozné tragédii došlo v New Yorku, kde otec zabil svou dceru a následně sebe. Proč tento hrůzný čin spáchal, není zatím známo.

Ruka se zbraní i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Poslední dobou se množí zprávy o tom, že rodiče nějakým způsobem usmrtí své děti a poté vezmou život i sobě. Pro většinu lidí je toto absolutně nepochopitelné jednání, které velká část z nich odsuzuje. Je opravdu nepředstavitelné někoho zavraždit, o to víc, když se jedná o vlastní dítě. Co se takovému člověku v tu chvíli honí hlavou, nikdo neví, ale jen samotná představa je hrozná. Nyní se objevil případ muže z Ameriky, který zabil svou čtrnáctiletou dceru a poté sebe.

Zastřelil dceru a poté sebe

Jednapadesátiletý Christopher Wood z amerického New Yorku údajně zabil svou čtrnáctiletou dceru Avu. Dívka byla nalezena mrtvá přesně 20. ledna letošního roku. Policisté ji našli ležet v její posteli se střelnou ránou na hlavě. Její otec byl ve vedlejší ložnici a nejevil známky života. Vedle sebe měl položenou brokovnici. Dle vyšetřování muž svou dceru zastřelil a poté obrátil zbraň proti sobě. Večer předtím, než spáchal tento hrůzný čin, volal své ženě Heather, která ho opustila, a křičel na ni do telefonu. Z toho, co jí řekl, až mrazí.

„Takhle to pro nás končí,“ ukončil Christopher hovor s Avinou matkou. Ta úřady hned nezalarmovala, protože ji ani nenapadlo, že by byl její muž něčeho takového schopný. Již dva dny předtím jí totiž posílal obtěžující textové zprávy, kterým ale nevěnovala pozornost. Jakmile jí však volali ze školy, že její dcera není ve třídě, pochopila, že se muselo stát něco hrozného. V tu chvíli zavolala na policii, která okamžitě vyrazila do mužova domu.

Trpěl prý depresemi

Bohužel po vniknutí dovnitř našli už jen dvě mrtvá těla. Heather později uvedla, že ji Christopher v březnu loňského roku pronásledoval a neustále psal SMS zprávy. Dokonce poslední dobou trpěl depresemi, které ho pravděpodobně dovedly až k tomuto tragickému činu. Nikdo z Aviných blízkých se nemůže s její smrtí smířit. Přátelé, studenti a učitelé ze školy, již navštěvovala, si ji pamatují jako skvělou a všestranně talentovanou studentku. Její okolí je z toho všeho v obrovském šoku.

deprese iZdroj fotografie: Pixabay

Vyšetřování ještě není u konce, policie ani neuvedla, zda nechal Christopher dopis na rozloučenou. Heather byla předána do rukou psychologů. Při takovýchto případech odborníci apelují na všechny, kteří by se ocitli v obtížné situaci nebo prožívají krizi a mají sebevražedné myšlenky, aby se okamžitě obrátili na psychology a specialisty a nechali si pomoci dřív, než bude pozdě.

Co říkáte na mužův hrůzný čin?

Zdroj: SuperExpress
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla