Záchranáři úspěšně vrátili život zatoulanému zvířeti

Pracovníci záchranného střediska pro zvířata zachraňovali psa s velmi specifickým vzhledem, který svým vzhledem připomíná spíše prase v psím kožichu a trpí zdravotními problémy.

                   

Tohoto psa pracovníci záchranného střediska pro zvířata zachraňovali v jedné z indických provincií, kde pobíhal jako toulavý pes. Toto záchranné středisko poskytuje zejména záchranné služby zvířatům, mimo jiné jim ale také poskytuje pobyt v nemocnici a mají k dispozici také prostory útulku pro nemocná a toulavá zvířata. Hlavním cílem tohoto záchranného střediska je samozřejmě starat se o zvířata, která trpí různými zdravotními problémy, bez ohledu na to, zda se jedná o zranění, nemoc nebo postižení zvířete.

iZáchranáři našli psa ve velmi zuboženém stavu

Postarají se o všechny bez rozdílu. Kromě toho jsou také zajištění a vybavení i na to, aby mohli poskytovat nepřetržitou celodenní péči těm zvířatům, které ji potřebují a mohou je tak mít pod neustálým dohledem. Když tito záchranáři dostali zprávu o tomto toulavém psovi s velmi specifickým vzhledem, vůbec se nerozmýšleli a rozhodli se jednat okamžitě. I pro záchranáře bylo velmi obtížné toto zvíře identifikovat a lámali si hlavu nad tím, že vypadá jako pes se stavbou těla prasete.

Záchrana velmi specifického psa

Pro záchranáře bylo velmi obtížné zjistit, zda se jedná spíše o psa či prase. Proto toto zvíře zůstalo bez identifikace. Nejvíce připomíná psa se stavbou těla prasete, a u toho také zůstalo. Tento tvoreček měl na sobě zranění, která se vyznačovala známkami infekce. Dále ale bylo obtížné cokoli určit i upřesnit, a to z důvodu nedostatečného množství informací o jeho zranění.

Proto se pro záchranáře jednalo o velmi těžký případ. Nakonec se záchranáři shodli na tom, že byt tento pes s největší pravděpodobností kousnut jiným psem a toto zranění způsobilo infekci v těle psa. Se psem to vůbec nevypadalo dobře, bojoval o život a jeho zdravotní stav byl velmi vážný. Nakonec se ale stalo něco úžasného a psovi se jako zázrakem podařilo z infekce dostat a vyléčit se. Jeho tělo to zvládlo a záchranářům se tak psa povedlo zachránit. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla