Zábavné video, na kterém tančí papoušek, se stalo hitem

Některá zvířata umí skutečně i pobavit. Stačí například trochu hudby a vznikne velmi zábavná podívaná, jako v podání tohoto unikátního papouška.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Žena si pustila píseň Lambada od kapely Kaoma, která tento singl vydala v roce 1989. Stala se úspěšným nadčasovým hitem, a díky němu kapela získala celosvětovou slávu. Píseň se líbí nejen lidem napříč generacemi, ale také domácím mazlíčkům. Papoušek této ženy se s radostí pustil do tance hned, jak uslyšel první tóny písničky. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Papoušci umí i pobavit

Hudba léčí nejen lidi, ale také zvířata

Hudební videa, na kterých figurují zvířata, najdete na internetu nespočet. Každému je jistě známá písnička Happy od Pharella Williamse. Někteří psi si ji natolik zamilovali, že na tuto písničku předvádějí legrační taneční kroky. 

Dalším hitem je Gangnam Style, který se dostal do mysli každého z nás, i když kolikrát už lezl na nervy. I pejskové si na ni rádi zatančí. Najdete videa, kde psi „tančí“ na latinu, slowfox nebo poskakují v irském stylu. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Zvířata hudbu milují

Papoušci mají raději těchto hudbu a podobné žánry. Jestli si tedy chcete zlepšit náladu, najděte si nějaká taneční videa se zvířaty. Hudba vám udělá radost a spojení se zvířaty zlepší celkovou náladu a budete se cítit uvolnění. Přesvědčte se sami na videu níže. 

Hudba je pro zvířata důležitá, i když se to tak nemusí zdát

Věděli jste, že zlaté rybičky umí rozpoznat klasickou hudbu? Výzkumy z roku 2013 dokázaly, že poznají různé autory. Ve filmu Slunce, seno, jahody můžete vidět krávy, které mají na uších sluchátka a pouští se jim hudba různých žánrů. I tady je dokázáno, že hudba pomáhá. Krávy totiž produkují více mléka, i když se jedná pouze o jednotky procent. 

iZdroj fotografie: PxHere.com
Hudba léčí nejen lidi, ale také zvířata

Každé krávě se ale může líbit jiná hudba, proto u některých může produkce mléka naopak klesnout. Samostatnou kapitolou jsou kočky. Ty jsou od přírody své a hudba to nijak nemění. K hudbě jsou totiž lhostejné, ale líbí se jim hudba kočičí, která je podobná jejich charakteru. 

Klasická hudba zase nejde místo u pejsků. Takový žánr totiž uklidňuje i v takovém prostředí, jako je psí útulek, ve kterém se psi ocitají. Potvrdili to pokusy odborníků z Colorada.

Tančící papoušek
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení