Matka čtyř dětí sdílí fotografie svého těla bez filtru. Chválí ji lidé po celém světě

S rozvojem sociálních sítí a podvodů s nereálnými snímky uživatelů se rozhodla rozpoutat vlnu reality a svěžího pohledu na ženství.

Žena s nadváhou i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každé časové období s sebou nese nové trendy a módní požadavky. Není nic snadného se na ně naladit a být vždy in. Jednou jsou všeobecně opěvovány široké boky a postava ve stylu krev a mléko. Následně však přijde éra, která podporuje co nejštíhlejší siluety bez křivek. V současnosti pravděpodobně kraluje štíhlý pas, velká a pevná prsa, plus jemné křivky s plným pozadím.

Mateřství a těhotenství

Jak by již řečeno, udržet tempo s módou je prakticky nemožné. Pokud se tedy nechcete ve svém životě věnovat ničemu jinému. Ženy procházejí za svůj život mnoha obdobími, která jejich tělo mění bez toho, aby se o to nějak zvlášť přičinily. Do těchto změn patří například i mateřství a těhotenství, změny velikosti prsou v závislosti na kojení nebo také elasticita kůže na břiše.

Influencerka Sarah Nicole Landry se rozhodla, že bude ženám ukazovat realitu. V dnešní době nemůže fotografiím na sociálních sítích již nikdo věřit. Uživatelé své příspěvky předem digitálně upravují bez toho, aby případnou retuš přiznali. Tisíce dalších lidí se tak honí za nereálným vzhledem. Sarah zastává názor, že jsou všechny krásné a silné. Bez ohledu na jejich vzhled a tělo.

Porodila čtyři děti

Sarah je hrdá matka čtyř dětí, která odmítá používat filtry a efekty, jež by virtuálně měnily její fotografie. Na svém profilu sdílí pouze své nijak neupravené snímky. Nestydí se za své tělo a jeho změny v průběhu let. Naopak je na něj pyšná za to, že jí dalo čtyři potomky. Všechny její strie a pozůstatky po těhotenství jsou památkou na to, co všechno už zvládla.

Maminka tak nabádá i ostatní ženy, aby se nijak nestyděly za svá těla. Každé totiž vypráví svůj vlastní originální příběh. Naše těla jsou domovem pro naši duši. Měli bychom jim dávat dostatek lásky, který si zaslouží za to všechno, co pro nás dělají. Sarah dosáhla naprostého uspokojení se svým tělem asi sedm let po posledním porodu. Neskrývá, že šlo o dlouhý proces.

Jaký vztah máte ke svému tělu vy?

Zdroj: Sosialnytt
Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články