V talentové soutěži se objevila starší důchodkyně

Nezáleží na věku, když člověk něco umí. Žena v důchodovém věku předvedla v talentové soutěži něco zcela unikátního. A to na ní nejprve koukali skrz prsty.

i Zdroj fotografie: wikipedia.org
                   

Jakmile se tato žena postavila před porodu a začala své vystoupení, všichni včetně poroty byli v šoku. Důchodkyně se jmenuje Jenny (Jana) Darrenová a předvedla takové vystoupení, kterému sice ze začátku nikdo nevěřil, ale nakonec všichni zjistili, že má žena opravdový talent. 

I ve svém věku předvedla obdivuhodný výkon

Do talentové soutěže se přihlásila, když ji bylo 68 let. Po prvních slovech s porotou nikdo nečekal, co vlastně přijde. Ženy se začala svlékat, až ji nakonec zůstalo jen rockové oblečení. Rozpustila si vlasy a rozjela pořádnou show! Zazpívala píseň od ACDC a porotu tak překvapila, že jim zůstala otevřená ústa. 

iZdroj fotografie: wikipedia.org
Talent lze mít v každém věku

Žena miluje hudbu a její vystoupení to jen potvrdilo. Nezáleží na věku nebo povolání, žena si svoje minuty slávy maximálně užila a s ní nejen porota, ale také diváci, kteří ji odměnili velkým potleskem. 

iZdroj fotografie: wikipedia.org
Žena v důchodu předvedla něco unikátního

Ženě je nyní 71 let. Je to britská rocková zpěvačka, dosud vydala jedenáct alb, navíc spolupracovala s lidmi na dalších komplikacích a albech. Nikdy sice neměla hitovou nahrávku, ale její styl je jedinečný a stala se jednou z mála klasických rockových zpěvaček. 

Po narození byla adoptovaná, první píseň napsala v jedenácti letech

Narodila se jako Jennifer Harley v Birminghamu. Její první píseň se jmenovala „Proč to musí být se mnou“, a ve třinácti letech se připojila ke své první kapele, ve které působil její bratranec. O rok později podepsala smlouvu o dvouhře s folkovým souborem. Profesionálkou se stala po ukončení školní docházky, když se na čtyři roky připojila ke kabaretní skupině „The Second City Sound“. 

iZdroj fotografie: PxHere.com
Po narození byla adoptovaná

Po vystoupení v talentové show ale vyšlo najevo, že je to již profesionálka a svoje vystoupení již nezopakovala, i když bylo velmi úspěšné. Objevit by se měla i ve filmu, jeho zveřejnění je naplánované na začátek roku 2021. Měla několik manželů a partnerů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články