Novorozeného chlapečka unesla z nemocnice falešná zdravotní sestra. Po 16 letech se biologickým rodičům podařil nemožný úkol

Setkání s biologickými rodiči může být pro někoho velmi emotivní. Stejně tak tomu bylo i u tohoto chlapce, který se stal terčem velmi zvráceného činu.

                   

Některé děti přijdou o své rodiče ještě dříve, než je stačí poznat. Častokrát v tom bývají různé důvody, jako například neschopnost rodičů své dítě vychovávat. Jindy to může být zase například tím, že daný člověk nemá prostředky na to vychovávat vlastní dítě. Naše redakce se shodla na tom, že v takovém případě je to rozumné řešení ve prospěch onoho dítěte. Tento malý chlapec byl od svých rodičů také odloučen. V jeho případě však bylo důvodem něco naprosto nevídaného.

Rodiče přivedli na svět syna

Před mnoha lety se hrdým rodičům narodil malý chlapeček. Z jeho příchodu na svět byli oba dva velice nadšení a nemohli se dočkat, až s ním odjedou domů. V nemocnici se o ně všichni hezky starali po celou dobu a rodiče tak neměli důvod k jakémukoliv podezření. To však ještě netušili, jak hororový zážitek se stane později. Jednoho dne k nim přišla zdravotní sestra a synka jim sebrala. Podle DailyMail to okomentovala slovy, že ho musí vzít nakrmit. Muži zároveň oznámila, že již skončily návštěvní hodiny.

Žena syna unesla

Žena, již rodiče považovali za zdravotní sestru, ve skutečnosti nebyla tou, za kterou se vydávala. Pravděpodobně šlo o ženu zoufalou z toho, že nemůže mít vlastní dítě. Však podle webu Echo24 údajně trpí neplodností každý pátý pár. Žena vydávající se za sestřičku tak malého chlapce unesla, což bylo pro rodiče naprosto šokující. O všem byla okamžitě informována policie, která spustila rozsáhlé pátrání. To však trvalo mnoho let a rodiče už přestávali doufat v to, že se se svým potomkem ještě někdy uvidí.

Syna se podařilo vypátrat

Trvalo to dlouhých 16 let, než se podařilo jejich syna objevit. Vyšetřovatelům v tom dle New York Post pomohla moderní technologie, která dokázala porovnat fotografii novorozence s chlapcem. Vše bylo následně oznámeno rodičům a také byly nařízeny testy DNA. Ty nakonec potvrdily, že se opravdu jedná o biologického syna těchto dvou rodičů. Díky neúnavné práci celého vyšetřovacího týmu se tak nakonec rodina mohla společně shledat. Oba dva rodiče byli velmi šťastní za to, že mají zpět svého syna.

Policicsta iZdroj fotografie: Pixabay

Příběh má šťastný konec

Únosy dětí bohužel nebývají nic neobvyklého. O jednom takovém jsme na DámskémDeníku již psali, tehdy se to však pachatelům nepodařilo. Každopádně neexistuje odpornější čin než unést jakékoliv dítě jeho právoplatným rodičům. Příběh uneseného novorozence má naštěstí šťastný konec, i když si na něj museli jeho rodiče počkat velmi dlouho. Za únos doposud nebyl nikdo zatčen, protože se prozatím nepodařilo vypátrat pachatelku, která v minulosti tento ohavný čin spáchala.

Jaký podivný zážitek z nemocnice máte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články