Tři znamení zvěrokruhu bude provázet v životě úspěch

Zajímá vás, jak na tom budete ve svém životě s úspěchem a se štěstím? Nejde o dílo náhody, jelikož vše je ovlivněno jednou věcí – termínem vašeho narození a tedy znamením horoskopu.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Věříte na vlivy hvězd a planet? A na horoskopy jednotlivých znamení? Pak vás jistě zaujme tento článek, díky němuž zjistíte, zda právě vy jste dětmi štěstěny. Dle astrologů mají v životě mnoho štěstí zejména tři znamení zvěrokruhu. Ať se pustí do čehokoliv, vždy jim vše vyjde podle plánu. Mají nad sebou jakousi ochrannou ruku. Patří mezi ně Lev, Ryby a Střelec. 

Charakteristika Lva, Ryb a Střelce

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Znamení zvěrokruhu vám pomůže nahlédnout do budoucnosti

Nejprve si pojďme říct, jaká že vlastně tato tři znamení podle postavení hvězd a planet jsou. Sedí na vás tato obecná charakteristika?

Lev

Tyto osobnosti poznáte ve společnosti hned. Lvi totiž rádi komunikují. Vyžadují však od druhým plnou pozornost. Když jsou ve středu dění a někdo je obdivuje, jsou štěstím bez sebe. Oplývají významným charisma a dokážou okouzlit kdekoho. Dříme v nich přirozená autorita, proto se budou cítit skvěle ve vedoucích pozicích. Pokud se Lvům daří, jsou spokojení. V případě, že je budete kritizovat, budou nejspíš popudliví. 

Lev
iZdroj fotografie: Freepik
Některá znamení mají dobře vykročeno do života

Ryby

Jsou to takové éterické bytosti, které se v životě snaží řídit svým značně vyvinutým šestým smyslem. S Rybami se budete vždy cítit příjemně. Jsou to lidé ochotní pomáhat druhým a vnímají potřeby ostatních. Ve společnosti nijak nevyčnívají. Jsou raději ve svém vlastním světě. Jejich jemnost a citlivost však přitáhne pozornost. V diskusích jsou Ryby zdrženlivé a také rozvážné. 

Ryby iZdroj fotografie: Freepik
Citliví lidé

Střelec

Bývá velkým dobrodruhem, kterého jen tak něco nezastaví. Střelci oplývají silnou vůlí a za tím co chtějí, jdou hlava nehlava. Nesmíte ovšem takové jedince nijak omezovat v jejich životě. Svobodu volby a pohybu milují ze všeho nejvíc. Také Střelcům nikdy nelžete, jinak vás zavrhnou. Potrpí si totiž na upřímnost, ať je pravda jakákoliv. 

iZdroj fotografie: Freepik
Lež je konečná stanice

Lev, Ryby a Střelec na cestě životem

Nyní si osvětleme, proč jsou tato tři znamení zvěrokruhu dětmi štěstěny. Lvi jsou velcí bojovníci, kteří se jen tak nevzdávají. Většinou se jim zadaří všechno, do čeho se pustí. Velmi obdivují lidi, kteří něco dokázali a jsou úspěšní. Berou si z nich příklad a chtějí být stejní.

iZdroj obrázku: Pixabay
Lev, Ryby a Střelec na cestě životem

A jak jsou na tom Ryby? Jejich značnou devízou je vyvinutá intuice. Umí tak předvídat celou řadu událostí a do ničeho se nevrhají po hlavě. Jsou velmi citliví, duchovně založení a pokorní. Sláva a úspěch jim nikdy nestoupne do hlavy. Střelci se zase umí chopit správné příležitosti a stojí nad nimi přímo andělská ochrana. Nejsou sobečtí a bojují i za druhé. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články