Adoptovali si 4 děti. To, jakým způsobem pak zasáhl osud, nikdo nečekal

Když adoptovali čtyři děti z dětského domova, tak nemohli tušit, jak se to s jejich rodinou vyvine dál. A že byli opravdu překvapeni.

Matka se synem i Zdroj fotografie: iStock
                   

Adopce je úžasným způsobem, jak spasit hned několik duší. Jde o řešení pro bezdětné páry a opuštěné děti. Bezdětnost nebo neplodnost však nemusí být podmínkou. Některé rodiny děti jednoduše milují a péči o ně zasvěcují všechny své dny. Celý proces zahrnuje mnoho papírování a kontrolních návštěv sociálních pracovníků. Životní spokojenost je však stále více.

Přání velké rodiny

Maxine a Jacob Youngovi se stali manželi v roce 2016. Dvojice se potkala ve svém zaměstnání. Počáteční vzájemné sympatie přerostly v lásku, partnerství a později žádost od ruku. Manželé se v zakládání rodiny shodli na jednom. Oba si přáli velkou rodinu. Mít dům plný dětského křiku a radosti. Na nic tak nečekali a hned po svatbě se začali snažit o dítě.

Kromě svých vlastních dětí chtěli také nějaké adoptovat. Poskytnout jim domov, který si každé dítko zaslouží. Po vyplnění a vyřízení potřebné byrokracie je kontaktoval jeden dětský domov s nabídkou dvou dětí, které by mohli získat do své péče. Ani na chvíli neváhali. Stali se tak dvojnásobnými rodiči. Zanedlouho však obdrželi další telefonát s prosbou o adopci dalších dvou dětí.

Celkem devět dětí

Stali se tak šestičlennou rodinou. Nemohli být šťastnější. Zároveň se snažili o své biologické děti. Dva roky bohužel neúspěšně. Když přestali doufat ve vlastní potomstvo, usmálo se na ně štěstí v podobě těhotenství Maxine. Manželé se tak stali pětinásobnými rodiči. To však stále nebyl ten největší šok pro rodinu i její okolí. Maxine otěhotněla jako zázrakem i podruhé.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maxine (@maxinelee_y)

Na ultrazvuku se ukázalo, že čeká Maxine čtyřčata. Nebylo jasné, jestli jsou překvapenější lékaři nebo již pětinásobní rodiče. Maxine byla pod neustálým lékařským dohledem až do porodu. Manželům se narodila čtyři naprosto zdravá miminka. Pár vychovává celkově devět dětí, čtyři adoptované a pět vlastních. Podle jejich slov je jejich rodinný život chaotický, ale zároveň velmi krásný.

Kolik dětí vám přijde ideálních?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články