Taneční senzace v podání 7 malých holčiček. Bouřlivé ovace diváků dlouhé minuty nebraly konce

Sedm malých holčiček si za své dokonale provedené taneční vystoupení vysloužilo bouřlivé ovace vestoje.

tančící skupina i Zdroj fotografie: iStock
                   

Většina lékařů a zdravotníků doporučuje svým pacientům pohyb. Ať už se jedná o jakýkoli sport, chůzi, běh či tanec, rozhodně tyto aktivity člověku prospívají. A pokud se začnou provádět již od útlého věku, jsou tyto činnosti skvělým pomocníkem při zdravém růstu a dospívání dětí. Není tedy divu, že se mnoho rodičů rozhodne své dítě umístit do pohybového či sportovního kroužku.

Sedm holčiček okouzlilo diváky svým vystoupením

Taneční skupina Dance Sensation Inc má mnoho kvalifikovaných trenérů a učitelů, kterým pod rukama prošlo obrovské množství dětí i dospělých, které naučili tanečnímu umění. Na tréninky docházejí děti všech věkových kategorií. Následně se tito členové účastní různých vystoupení a soutěží, aby tak předvedli své umění a talent. Je úžasné, jak dokáží trenéři pracovat i s velmi malými dětmi, naučit je taneční základy a zapamatovat si celou sestavu.

Tato taneční skupina pravidelně zveřejňuje videa ze svých tréninků i vystoupení. Když se jedno z nich objevilo na YouTube, okamžitě si získalo obdiv mnoha diváků. Na nahrávce je zachyceno představení sedmi malých roztomilých holčiček v růžových šatičkách, které předvádějí dokonale nacvičenou choreografii. Tu k dokonalosti dovedlo profesionální provedení a také výraz.

Bouřlivé ovace nebraly konce

Jakmile dívenky dokončily své naprosto synchronní vystoupení, diváci jim svým bouřlivým potleskem dokázali, jak moc skvělé byly. Ovace vestoje a neustávající tleskání malé tanečnice jistě dojalo. Je skvělé, že i takto malé děti mají možnost předvést svou píli a talent jak svým rodičům, tak i širokému okolí. A odvážnější jedinci se mohou účastnit nejen různých představení, ale přímo talentových soutěží, jako dětská dvojice, jež uměním okouzlila porotu televizní show a jejichž vystoupení jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Po celém světě patří mezi nejoblíbenější a nejslavnější soutěže televizní pořad Got Talent, v České republice a na Slovensku známý pod názvem Česko Slovensko má talent. Této show se každoročně účastní obrovské množství různých umělců. V letošním roce se chystá již 12. ročník, do kterého se již nyní můžete přihlásit. Jak informuje web SkupinaPrima, vítěz soutěže získá 40 000 EUR, tedy v přepočtu zhruba jeden milion korun.

Jak se vám vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články