Tančící holčička rozveselila celou stanici metra

Čekání na dopravní prostředek, konkrétně na metro, nemusí být nuda. Stačí jenom, když jsou na zastávce děti, které se během chvíle postarají o zábavu.

i Zdroj obrázku: Imgur.com / Becky Johnson
                   

Znáte to – dlouhé čekání na dopravní prostředek. Zažíváme ho každé ráno, když čekáme na autobus, vlak, trolejbus nebo metro, která nás má zavést do práce. Každý si krátí čekání po svém – někdo si čte, jiný si prostřednictvím chytrého telefonu čte zprávy na internetu nebo prostě hraje hry. Obvykle si jeden cestující nevšímá ostatní a hledí si svého. Existují ale mezi námi i tací, kteří mají dar rozveselit ostatní. A to již od útlého věku.

Dlouhé čekání

Ačkoli metro jezdí každých pár minut, čekání na něj nám může připadat jako věčnost. Tím delší to je, když si nemáme s kým popovídat. A úplně nejdelší čekání je to pro děti. Každý, kdo má děti, ví, že nejhorší je čekat na něco. U zubaře, ve frontě v supermarketu, až vychladne moučník a až přijede autobus nebo vlak. Čekání je zkrátka a dobře dětským nepřítelem. Naštěstí mají tito malí človíčci hlavou plnou nápadů, která jim čekání usnadňuje.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Ale nejen děti si hrají

Děti si hrají

Ale nejen děti si hrají. Také dospělí někdy potřebují ukázat most ke svému dětství a vrátit se do tohoto šťastného období. Do období, kdy jste si mohli jen tak pro radost zatančit na stanici metra a nikdo se na vás nedíval hloupě.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Dlouhé čekání na dopravní prostředek, zažíváme ho každé ráno

Právě to totiž udělala malá holčička:

Pustila se do tance, zřejmě jen pro své vlastní pobavení. Vzbudila velkou pozornost okolních lidí čekajících na metro, odvážnější lidé se k ní připojili. Všichni si zkrátili čas čekání na metro a dobře se pobavili. Podívejte se sami na roztomilé video.

Naše dětské já

Každý dospělák má uvnitř malé dítě, které si rádo hraje. Pokud máte vlastní děti, víte, že pokud někam jdete s dítětem, jsou vám společností odpuštěny takové věci, které se běžně nedělají.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Každý dospělák má uvnitř malé dítě

Můžete si zpívat na veřejnosti. Nebo si poskočit, zavýsknout. Dětem je zkrátka dovoleno vše a jejich doprovodu také mnohé. Takže pokud vaše dítě začne tancovat na stanici metra, to nejlepší, co můžete udělat, je přidat se k němu!

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla