V nově koupeném domě našli tajnou místnost jako z hororu. Poklad v ní ukrytý má však nevyčíslitelnou hodnotu

Z tajné místnosti běhá mráz po zádech o to víc, že o ní předchozí majitelé nikomu neřekli. Skrýval se v ní ale i poklad.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Koupě nového domu nebo bytu sama o sobě většinou nic moc neznamená. Velké dobrodružství začíná až při stěhování. V tu chvíli vypukne ten pravý chaos a zmatek. Všude jsou hromady krabic, věcí, nábytku a začíná to správné vzrušení, kam co umístit, aby domov vypadal úžasně. A co teprve, když dům, který jste pořídili, ukrývá nějaké překvapení, třeba tajnou místnost.

Knihovna byly maskované dveře

Přesně to se stalo jedné rodině ve Spojených státech. Všechno začalo, když se Levi a Kelsey Gillesovi spolu se svou 15letou dcerou Adou přestěhovali do svého nového domova ve Virginii. V pokoji, který měl vestavěnou knihovnu, si dcera při vybalování věcí všimla západky kousek nad podlahou.

 „Na boku knihovny byl malý šev, ve kterém byla vidět mezera,“ popisuje Levi Gilles. Po otevření západky se rodina snažila přijít na to, co vlastně otevírá a jak knihovna funguje. Trvalo několik minut, než Gillesovi přišli na to, že dřevěná konstrukce knihovny jsou vlastně zamaskované dveře, jež se musí posunout.  

Krabička ukrývala mince

Před rodinou se otevřela tajná zvukotěsná místnost skoro jako v nějakém hororu. Dokonce v ní bylo funkční světlo. Na podlaze novopečení majitelé domu v Harrisonburgu objevili ještě něco. Malou zásuvku, kterou ihned otevřeli. Ukrývala krabičku, na níž byl symbol olympijských her. Gillesovi se podívali dovnitř a nestačili se divit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V krabičce byly uloženy vzácné mince. Bylo jasné, že si je rodina nemůže nechat a rozhodla se kontaktovat bývalého majitele nemovitosti, aby mu mince vrátila. Avšak nepřestala hledat další poklady v okolí domu. Když se příběh Gillesových objevil na sociálních sítích, viděl ho během několika dní více než milion lidí.

Jaké tajemství jste objevili v novém domě?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný