Stromy odhalí, co Vás čeká a nemine v novém roce

Také se nemůžete dočkat Nového roku a věříte, že vám přinese jenom to dobré? Odhalit, jaký pro vás následující rok bude, je jednodušší, než si myslíte. Pomohou vám v tom známé stromy.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Vyberte si jeden z devíti stromů a zjistěte, v jakém duchu se pro vás ponese rok 2021. Zvolte takový strom, který vás nejvíce uklidňuje a pod kterým byste si nejraději odpočinuli.

i

Na výběr jsou tyto:

  • 1 – Dub
  • 2 – Modřín
  • 3 – Javor
  • 4 – Olše
  • 5 – Myrta
  • 6 – Švestka
  • 7 – Lípa
  • 8 – Kaštan
  • 9 – Vrba
iZdroj fotografie: Pixabay.com
Budoucnost může být zajímavá…

Dub, modřín nebo javor (1-3)

Prvním stromem je dub. Pokud jste si zvolili ten, jste velmi pozitivní a dobrodružný typ člověka. I ty největší maličkosti vás naplňují vzrušením. Příští rok pro vás bude plný příjemných překvapení a zkušeností.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Dobrodružný jako dub

Pokud jste si zvolili druhý strom, modřín, pravděpodobně sršíte odhodláním. Jakmile se pro něco rozhodnete, za nic na světě se nevzdáte. Vaše nezávislá povaha vám příští rok pomůže k dosažení cíle, na kterém jste dlouho pracovali.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Odhodlaný jako modřín

Třetím stromem je javor. Pokud jste si ho zvolili, jste citlivá povaha, která prožívá emoce s daleko větší intenzitou než ostatní. Spoustu času trávíte ponořeni ve svém vlastním světě. Nový rok pro vás chystá romantického partnera, se kterým zažijete dosud nepoznané. Bude to člověk, kterému dokážete odhalit celou svou osobnost.

Olše a myrta (4-5)

Čtvrtý strom je olše a zvolili ho silní a důvěryhodní lidé, kteří rádi pomáhají ostatním a i v těžkých situacích se rozhodují moudře a prakticky. Možná máte potíže se vztahy. Potkáte člověka, který uvidí vaši laskavost a nebude se vás snažit jen využít.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Odhalit budoucnost je velmi snadné

Pátým stromem je myrta. Věříte v tvrdou práci, jste praktičtí a svědomití. Příští rok se vám začne vracet vaše úsilí a můžete očekávat pokrok, který si tolik zasloužíte.

Švestka, lípa, kaštan nebo vrba (6-9)

Šestým stromem je švestka a zvolili ji lidé mírumilovní. Potřebujete si odpočinout od hektického světa a trávit čas sami se sebou. Příští rok se ve vašem životě objeví někdo, koho necháte proniknout do svého nitra.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Mírumilovný jako švestka

Lípu, sedmý strom, si vybrali osoby s analytickou myslí, kterým ostatní důvěřují. Ve svém životě mnohé dokážete. V roce 2021 potkáte osobu, která bude naladěná na stejné vlně jako vy.

Z osmého stromu, kaštanu, sálá klid a pohodlí, stejně jako z vás. Lidé vás vnímají jako romantického snílka. V následujícím roce najdete někoho, kdo uvidí svět stejně emocionálně jako vy.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Jste romantický snílek?

Pokud jste zvolili devátý strom, vrbu, jste pravděpodobně extrovert, který se rád seznamuje. Máte rádi riziko, a proto v následujícím roce dostanete šanci uskutečnit si své sny a dosáhnout touženého cíle. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články