Štěně si myslelo, že malé dítě je jeho sourozenec a stalo se něco úžasného

Malá štěňátka a malé děti. To je kombinace, která dokáže vždy a za všech okolností pobavit. Jejích chování je nevyzpytatelná a málokdo udrží svůj smích.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Krásný a roztomilý příběh o malém dítěti a štěňátku, které si myslelo, že je jeho sourozenec. Když sladíte pořízení malého psa a dítěte, můžou se z nich skutečně stát velcí parťáci, přesně jako v tomto případě. Jen dávejte pozor, aby dítě i pes vědělo, jak se správně chovat k tomu druhému.

Když dítě konečně usne

Většina matek má velkou radost z toho, když miminko konečně usne. Jde o čas, kdy je konečně chvíle klidu například na úklid nebo relaxaci. Jenže když se k tomu přidá starost ještě o malé štěně, může se to celé značně zkomplikovat. Někdy jde o komplikace, ale v tomhle případě je celý příběh velmi pozitivní a roztomilý.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Zvířata jsou nevyzpytatelná

Štěně se začalo blížit přímo k dítěti

Během pokojného spaní dítěte se k němu najednou začalo blížit štěně. Rodiče to s hrůzou pozorovali, protože si mysleli, že to nemůže skončit jinak než tím, že pes dítě probudí a celé uspávání začne nanovo. Co se ale stalo pak, je velmi překvapilo. Dokonce se jim podařilo celý okamžik zachytit na videu, takže ani mnoho dalších lidí nebude ochuzeno o tento kouzelný moment.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Kdo má malého psa, ví o čem je řeč

Pejsek si nechtěl hrát, ale jen zdřímnout vedle dítěte

Když se přiblíží štěně, většinou si chce hrát. Tentokrát to ale bylo jiné, protože nešlo o žádné zlobení ani touhou hrát si s malým človíčkem.

i

Naopak to vypadalo, že je štěně také velmi ospalé a chce si odpočinout. A jaké místo je lepší, než vedle svého dětského nevlastního sourozence. Podívejte se sami na video.

Už z prvních kymácivých pohybů je jasné, že jinak než pokojným spánkem v těsné blízkosti dítěte to ani končit nebude.

i

Výsledek, kdy se k sobě krásně tulí štěňátko i malé miminko je vrcholem roztomilosti. A není se tak čemu divit, že tohle extra roztomilé video prolétlo celým internetem a těší se skutečně velkému počtu zhlédnutí a sdílení.

i

Vždyť kdo by se nechtěl potěšit pohledem na roztomilou dvojici v podání krásného štěňátka a malého miminka.

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články