Při procházce lesem žena učinila šokující nález. V bubnu vyhozené pračky čekalo na jistou smrt vyděšené stvoření

Na dopadení pachatele vypsala ekologická organizace odměnu, díky tomu se velmi rychle našel. Za děsivý čin mu hrozí dokonce i několik let za mřížemi.

Stará vyhozená pračka i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Krutost, se kterou někteří majitelé zacházejí se svými domácími mazlíčky, je často téměř k neuvěření. Týrání, kterému musí bezbranní tvorové čelit, nezná hranic. Potvrzuje to i děsivý nález, který minulý víkend učinila obyvatelka polského města Łęg u Jelcz-Laskowic během své procházky lesem. To, co původně mělo být uklidňující balzám na nervy, se ale rychle změnilo v hrůzostrašný zážitek.

Buben pračky skrýval děsivý obsah

Pohled ženy během procházky lesem upoutala věc, která do harmonické přírodní scenérie absolutně nezapadala. Nedaleko od cestičky ležela vyhozená stará pračka. To horší ale teprve mělo následovat. Spotřebič ženu na první pohled upoutal, takže se k němu vydala blíž. Na první pohled úplně obyčejná vyřazená pračka ukrývala nepříjemné tajemství.

Když si žena spotřebič lépe prohlédla, všimla si, že za zavřenými dvířky bubnu něco je. Byla zcela otřesená, když zjistila, že to je živý tvor. Někdo do pračky zavřel malého vyděšeného psa a zbavil se ho jako smetí. Kdyby žena nešla kolem, osud zvířete by byl zpečetěn. Muselo by čelit pomalé a hrůzné smrti. Ze zavřeného bubnu totiž nebyla cesta ven.

Pes se do pračky nemohl dostat sám

Ten, kdo se tak děsivým způsobem psa zbavil, chtěl mít zřejmě jistotu, že se z pračky nikdy nedostane. Proto dvířka spotřebiče ještě zakryl těžkým kovovým plechem. „Není možné, aby se pes sám dostal dovnitř uzavřené pračky. Jedná se o výsledek nechutného činu člověka, který se zbavil nepotřebného psa spolu s nepotřebnou pračkou,“ informovala wroclawská organizace Ekostráž, kterou nálezkyně zavolala.

‼️ PIES Z PRALKI. PRZERAŻONY WYCHUDZONY PIESEK PORZUCONY W LESIE W ZAMKNIĘTYM BĘBNIE PRALKI – ŁĘG K. JELCZA LASKOWIC…

Zveřejnil(a) EKOSTRAŻ dne Neděle 23. dubna 2023

Než ekologičtí aktivisté přijeli, žena psa z bubnu pračky vysvobodila. Byl vyděšený, vyhublý a dehydrovaný. „Je to malé, drobné stvoření, které se bojí přiblížení, pohybu ruky, lidského doteku. Jeho strach z člověka vyvolává smutek, který lze jen těžko popsat. Svědčí o tom, že s ním nikdy nebylo zacházeno dobře,“ objasnili stav zvířete lidé z Ekostráže.

Může vyfasovat tři roky vězení

Pes putoval na veterinární vyšetření. Naštěstí se ukázalo, že nemá vážnější zranění. Pachatele bestiálního činu se překvapivě rychle podařilo vypátrat. Ekostráž vypsala odměnu pro toho, kdo ho pomůže najít. Děsivý objev žena učinila minulý víkend a už v pondělí byl identifikován původní majitel zvířete. Vymlouval se, že psa někomu daroval, protože byl agresivní vůči dětem. Aktivisté podali trestní oznámení. Pachateli hrozí tři roky odnětí svobody a peněžitý trest.

Co říkáte na to, jak se majitel zbavil svého psa?

Zdroj: Wroclaw
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla