Snoubenka požadovala, aby se muž zbavil milovaného pejska. Problém vyřešil trefným inzerátem na internetu

Snoubenka mladého muže po něm požadovala, aby se zbavil své feny Lucy. On se tento problém rozhodl vyřešit vtipným inzerátem na internetu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Od čtenářky Zuzany Horákové z Pardubic nám do redakčního emailu přišel vtipný příběh, který začal hádkou mezí ní a jejím snoubencem Markem. Její budoucí manžel totiž už 9 let vlastní fenku Lucy, Zuzana ale psy nikdy neměla ráda. Dokázala s fenou sice žít, ale jakmile došlo na plánování života po svatbě, už s ní příliš nepočítala.

Chtěla, ať ji nechá u rodičů

Lucy si Marek při stěhování vzal s sebou od rodičů. Během prvních let randění se Zuzanou měl Lucy u sebe doma, pak se ale svou přítelkyni rozhodl požádat o ruku a na řadu přišlo plánování společného domova. „V tu chvíli přišla první hádka, chtěla jsem totiž, aby fenku nechal u svých rodičů v domě se zahradou, a nebral ji s sebou do našeho nového bytu ve městě,“ psala Zuzana v emailu.

Raději napsal inzerát

„Lucy už je přeci jen starší pejsek a říkala jsem si, že na zahradě ve známém prostředí jí bude lépe,“ pokračovala. Musela navíc přiznat, že ke zvířatům nikdy zvlášť silné citové vazby neměla. Jenže Marek o tom, že by měl Lucy takto odložit ke svým rodičům, samozřejmě nechtěl ani slyšet. Rozhodl se situaci raději vyřešit vtipným inzerátem, který umístil na Facebook.

Nekouše, ale někdy je agresivní

„Moje partnerka nemá ráda moji fenku Lucy, a já tedy nemám na výběr. Musím jí najít nový domov. Je to čistá rasa, pochází z dobrých podmínek, mám ji už čtyři roky,“ psal v inzerátu. „Ráda chodí ven a velkou část dne prospí. Potrpí si jen na to nejlepší krmivo. Nekouše, ale občas dokáže být docela agresivní.“

smutný pes iZdroj fotografie: Depositphotos

Nakonec to vyřešili

„Takže kdyby měl někdo zájem o moji přítelkyni, napište mi zprávu,“ zakončil Zuzanin snoubenec svůj inzerát, který z legrace umístil mezi své přátele na Facebooku. Pár pak toto téma ještě jednou pořádně prodiskutoval. Došli k závěru, že pro fenu bude přeci jen lepší zůstat s Markem a dožít s ním. Dalšího psa už pak ale do společného bytu pořizovat nebudou.

O příbězích, kdy se partneři na něčem neshodnou, píšeme na DámskémDeníku často. Před měsícem to bylo o ženě, která se s manželem chtěla rozvést již druhý den po jejich svatbě. Na této veselce totiž nerespektoval její jediné přání, a to ani přes výslovný zákaz.

Jaký máte názor na to, jak muž k situaci přistoupil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články