Slepice, která snesla překvapující vejce: K neuvěření, co farmář v kurníku našel

Tato slepice je výjimečná už tím, že snese čtvrt kila vajec denně! Co ale jednoho dne našel farmář v kurníku po této slepici, nemohl uvěřit ještě hodinu potom. Možná neuvěříte ani vy.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Některé slepice mohou snést několik vajec denně. Tato zázračná slepice však zvládla denně snést až čtvrt kila vajec. Jednoho dne však překonala samu sebe, když snesla jedno neskutečné vajíčko. Sám farmář nevěřil vlastním očím, co našel v kurníku.

iZdroj fotografie: Pixabay
Slepice může snést i neuvěřitelné vejce

Slepice pochází z Číny

Tuto zázračnou slepici vlastní jeden z farmářů v malé čínské vesnici Guizhuo. Farmář měl každý den několik vajec od všech klasických slepic, tato zdánlivě normální slepice však snesla čtvrt kilogramů vajec denně.

iZdroj fotografie: Pixabay
Objevilo se vejce enormní velikosti

Jeden den byl však úplně výjimečný od všech ostatních. Když šel ráno farmář do kurníku, aby vyhnal slepice ven do ohrádky na čerstvý vzduch a vybral nově snesená vajíčka, nemohl uvěřit vlastním očím. Vedle vajec klasické velikosti totiž vyčnívalo jedno vejce nad všemi. Bylo zvláštní právě svou velikostí, protože bylo více než jednou tolik větší.

Obrovské vejce snad ani nemohla klasická slepice snést. Každého v tu chvíli napadne, že se může jednat o nějaký vtip od sousedů nebo rodiny. Nebylo tomu tak. Opravdu se jednalo o vejce snesené tou zázračnou slepicí. To ale nebylo všechno.

iZdroj fotografie: Pixabay
Slepice z Číny byla unikátem

Po rozklepnutí vajíčka oněměla celá vesnice úžasem

Takové vejce už farmář asi nikdy na vlastní oči neuvidí. Farmář se rozhodl, že vejce rozklepne tak, jako to měl v plánu s každým typickým vejcem. Když ho ale rozklepnul, do misky vylil dva žloutky. To však nebylo všechno. Vedle dvou žloutků v jednom vejci našel ještě jedno celé vejce klasické velikosti.

iZdroj fotografie: Pixabay
Co bylo uvnitř vajíčka?

Takový případ se rozhodně nestává každý den a jedná se o velkou raritu. Podívejte se na video a přesvědčte se o pravdivosti tohoto příběhu. Farmář pří rozhovoru uvedl, že své slepice celý život krmí rýží.

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články