Několik minut po startu rogala si pilot všimne nezvaného hosta na svém stroji. Začne boj o jeho život

Pilot rogala si po vzletu všiml černého pasažéra, který se mu usadil na křídle letounu. V tu chvíli šlo o život, a tak musel rychle začít klesat.

i Zdroj fotografie: Alan Lebeda/ GNU Free Documentation License 1.2
                   

Létání jakýmkoli prostředkem je svým způsobem nebezpečné. Když se totiž člověk nachází ve velké výšce, pád z ní by pro něj byl jistě fatální. Lety letadly všech velikostí bývají pravděpodobně bezpečnější než třeba seskoky s padákem nebo pilotování rogala. Při jedné takové cestě se na tento dopravní prostředek přikradl nezvaný návštěvník a celou situaci zachytila kamera připevněná k závěsnému kluzáku.

Zažil šok, když uviděl dalšího pasažéra na křídle

Na TikToku bylo zveřejněno velmi kuriozní video, jež bylo pořízeno při letu rogala. To pilotuje mladý muž, který má vedle sebe starší pasažérku. Ani jeden z nich však při vzletu netuší, že v tomto dopravním prostředku nejsou sami. Nezvaný chlupatý host se tam zřejmě přikradl až těsně před startem, protože předtím dělal mladík kontrolu svého létajícího stroje.

Reakce pilota, když spatřil dalšího pasažéra, který sedí na křídle, je velmi úsměvná. Šok v jeho tváři a vytřeštěné oči mluví za vše. Po jeho levici totiž na jednom z křídel rogala sedí kočka. Drápy se zarývá do kovové konstrukce a silný vítr jí čechrá chlupatou srst. Je neuvěřitelné, jakou silou se muselo zvíře držet. Jak uvádí také web TheGuardian, pilot po odhalení nezvaného cestujícího okamžitě začal s letounem klesat. Po bezpečném přistání sundal kočičku z rogala, aby ji odnesl do bezpečí.

Kuriózní let zachytila kamera na rogalu

Takto krátký let tedy ani jeden z přítomných nečekal. Naštěstí ale vše dobře dopadlo a kočka nemusela využít ani jeden ze svých devíti životů. Ovšem pilot, žena i kočka rozhodně na tuto kuriozní, ale zároveň velmi nebezpečnou situaci jistě nikdy nezapomenou. Sdílené video má již tisíce zhlednutí a komentářů. Některým tento incident přišel vtipný, jiní oba cestující kritizovali.

@i_clipped_that Moment pilot realised a cat is somehow on their wing! 😬🐱 #foryou #fyp #cat #plane #wow #viral #crazy ♬ original sound – Gamehub

Sami si na celý tento netradiční let udělejte názor po zhlédnutí přiloženého videa. Kočky si jistě na první pohled všimnete. A pokud byste si chtěli ještě s těmito zvířátky vyzkoušet svůj postřeh, můžete se podívat na obrázek, jejž jsme na Dámském Deníku již zveřejňovali, a který jedno takové kotě ukrývá. Dokáže jej však najít pouze 7% lidí.

Co říkáte na toto video?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články