Svým rodičům zavázal pásky přes oči a rozhodl se, že je překvapí. Když si je sundali, okamžitě začali plakat

Jeho rodiče celý život tvrdě pracovali, aby on a jeho sourozenci měli vše, co potřebovali. Mladý muž se rozhodl rodičům poděkovat darem, ze kterého si sedli na zadek.

syn objímá matku i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Jako přistěhovalci to jeho rodiče neměli jednoduché. Aby zajistili obživu a pohodlný život svým dětem, oba pracovali ve dvou zaměstnáních. Když jejich syn dospěl, plně si uvědomoval, jak se jeho rodiče pro celou rodinu obětovali a že zvládli překonat mnoho překážek po dobu jejich 33 let trvajícího manželství. Nastal čas je za jejich péči náležitě odměnit.

Snil o dni, kdy jim to bude moci vrátit

Juan James je poměrně známý youtuber, jenž si postupem času vybudoval silnou základnu fanoušků. Ve velmi mladém věku se mu tak podařilo vydělat si velmi slušné peníze. Pokud byste však čekali, že je použije na mladické radovánky, koupí si drahé auto a odjede na exotickou dovolenou, mýlili byste se. Jediné, po čem toužil, bylo odměnit své rodiče.

„Nemají tušení, co jsem pro ně koupil. Sám jsem o tomto dni snil mnoho let. Udělali pro nás toho tolik a já jim budu vděčný do konce svého života,“ svěřuje se Juan v dojemném videu. Jeho rodiče prý toho obětovali mnoho, jenom aby byli jejich děti šťastné. Juanova maminka pracovala jako hospodyně, v noci pak pracovala jako pokladní v lékárně.

Juanův tatínek zase přes den pracoval jako údržbář a v noci jako pokladní v rychlém občerstvení Burger King. Juanovi jako dítěti nic nechybělo. Vždy měl to, co potřeboval, a pod vánočním stromkem se vždycky našly krásné dárky pro všechny. Jako dítě si plně neuvědomoval, co vše pro něj rodiče dělají. Nyní, když vyrostl a potkal se s životní realitou, mu nezbylo než rodičům poděkovat za jejich neskutečnou obětavost, která se hned tak nevidí.

velký dům iZdroj fotografie: Freepik

Podívejte se na dojemné záběry

Ve videu níže se můžete podívat, jak Juan přivádí své rodiče se zavázanýma očima před dar, který pro ně koupil. Je to obrovský krásný dům s dvougaráží. Jeho rodiče o ničem nemají ani nejmenší tušení. Když si stáhnou pásku z očí a uvidí tu nádheru, oba se rozpláčou. Síla okamžiku je opravdu velká a emoce nejde udržet na uzdě.

Rozpláče se i samotný Juan a děkuje rodičům za vše, co pro něj udělali. Pak už se roztřesení a překvapení majitelé luxusního domu vydávají na průzkum interiéru. Dům má velké pokoje, několik koupelen, velkou kuchyni i zahradu. Vše, co rodiče potřebují, aby tu mohli vítat členy své početné rodiny. Poctivá práce se jim vyplatila, i když by je ani ve snu nenapadlo, že se jim jejich dítě jednou takto odmění.

Jak byste reagovali, kdyby vám děti daly takový dar?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články