Nevhodné chování puberťaček si školník nenechal líbit. Uštědřil jim lekci, na kterou do konce života nezapomenou

Děvčata nevzala v potaz nepříjemnosti, které svým chováním způsobovala. Školník musel vzít situaci do vlastních rukou.

Školní učebna i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí se shodne v tom, že nikdo nedokáže být tak krutý, jako děti. Možná je to kvůli tomu, že ještě nemají dostatečnou sebereflexi, nebo si neuvědomují, jaké následky mohou jejich činy a slova mít. Nevhodné chování může v některých případech dojít až na hranici šikany buď jiného dítěte v jejich okolí nebo dokonce dospělého. Nikdo by si však nic takového neměl nechat líbit.

Vše má své hranice

Kolektiv dospívajících mladých lidí obvykle překypuje různými osobnostmi. V období puberty se každý člověk vyvíjí a hledá, co je pro něj to pravé. Seberealizace se mnohdy neobejde bez nesouhlasu okolí. Následně už s lidmi pracují rozbouřené hormony, názory vrstevníků a vznikající konflikt je na světě. Všechno má však své hranice, které je potřeba dodržovat.

Jeden školník si tak zažil velmi krušné časy. Skupinka mladých slečen na jeho škole si našla nepříjemný koníček. V určitém zaujetí populárních filmů a seriálů začala vytvářet otisky od rtěnek na příslušných dámských toaletách. Kdo má již zkušenosti se skvrnami od rtěnky, tak si jistě vytvoří představu o tom, jak těžké je takové fleky opakovaně a neustále čistit.

Vzal spravedlnost do svých rukou

Pan školník však nevěšel hlavu a rozhodl se řešit svůj problém s nejvýše postavenou osobou celé školy, tedy s paní ředitelkou. Požádal ji o pomoc, pravděpodobně aby dívkám domluvila a upozornila je na nevhodný návyk. Nic se však nezměnilo. Naopak se počet otisků zdvojnásobil a tíživá situace nebrala konce. Na paní ředitelku zjevně nebylo spolehnutí, a tak vzal školník problém do vlastních rukou.

Všechny dívky shromáždil v prostorách tamních dámských toalet. Nejprve začal zlehka vysvětlením daného problému. Hovořil o tom, kolik času mu zabere odstraňování zbytku rtěnek ze všech zrcadel. Tento čas by přitom mohl věnovat své rodině a přátelům. Na konci však vytáhl Černého Petra, když namočil mop do záchodové mísy a názorně ukázal, jak jím mydlí zrcadla. Dívky zůstaly v úžasu stát jako opařené.

Jak byste neohleduplné puberťačky potrestali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články