Psi i kočky se vzájemně hádají, doma i v přírodě

I když se to nezdá, milovníků zvířat je kolem nás více než dost. Mnozí zvířatům pomáhají a další zase obdivují to, co němé tváře dokážou udělat pro pobavení nejenom svých páníčků.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Hádky nejsou nikdy příjemným zážitkem, zvlášť, pokud se jedná o důležitou věc, na které se dva lidé neshodnou. Jestli se ale podíváte na videa, která jsou k dispozici, určitě nepochybíte. Zvířecí videa jsou celkově ve světě velmi oblíbená a lidé se na sociálních sítích rádi pochlubí svými mazlíčky, kteří dokážou někdy neskutečné věci. 

Klasikou je hádka mezi psy nebo kočkami

Pokud se chcete od srdce zasmát, vyhledejte si videa, kde se kočky vrhávají do sněhu nebo se zkoušejí nacpat do papírových krabic. Pro kočky je typické, že čím je krabice menší, tím je to pro ně větší výzva a budete se divit – dokážou se nacpat opravdu všude. Vtipná jsou také videa, na kterých se kočky snaží zachytit odražené světlo z různých předmětů – takzvaná prasátka objevují všude po bytě a neváhají vyskočit opravdu vysoko, aby ho chytly. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Zvířata pobaví vždy

Dalším tématem pro natočení videa jsou hádky mezi zvířaty. Najdete spoustu videí, kde se psy hádají mezi sebou nebo se do konfliktu dostanou kočky, které vydávají takové zvuky, že nad tím zůstává rozum stát. Nejoblíbenější jsou videa s koťaty, u kterých stačí, když se převalují. 

Lidé koukají také na videa, která zvířatům pomáhají v těžkých chvílích

Některá zvířecí videa připomínají hádku dvou dospělých, protože se dokážou chovat jako lidé – alespoň v situaci, kdy na sebe štěkají nebo mňoukají. V takové situaci jednají velmi vážně, ale při natáčení videí nemůžete udržet smíchy. Domácí videa jsou nejlepší, protože často lidé natočí něco, co už víckrát neuvidí nebo se jim nepovede zachytit. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Také jste milovníci zvířat?

Lidé na celém světě si oblíbili videa, na kterých zachraňují zvířata nejen ochránci zvířat, ale také lidé, kteří se k něčemu přichomýtnou a není jim osud zvířete cizí. Několikrát se stalo, že člověk zvíře zachránil, a nakonec si ho nechal, protože mu přirostlo k srdci. Většinou pak nezůstane u jednoho kousku a lidé si pořizují další zvířata, hlavně taková, která osobně zachrání.

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství