Oči tak krásné, že z nich šílí svět. Dvojčata si kvůli vzhledu zamilovaly miliony lidí

Dvojčata Megan a Morgan se proslavila díky fotografii, kterou sdílela jejich maminka. Dnes jsou hvězdami instagramu.

Modrá dvojčata i Zdroj fotografie: DobréSprávy
                   

Dvě holčičky se narodily se vzácnou zvláštností. Kromě toho, že jsou dvojčata, což není úplně běžné, je spojuje jedna věc, která fascinuje také jejich okolí. Lidé po celém světě jsou zvědaví a lační po tom, aby pořádně prozkoumali to, co je na malých slečnách tak výjimečné. Megan a Morgan z rodiny Boydovců sdílejí nádhernou barvu očí. Dá se přirovnat k tropické laguně.

Modrá dvojčata

Holčičky se narodily v červnu roku 2011. Dnes jim je dvanáct let. Jejich krásná odlišnost se objevila, když jim byly čtyři roky. Tehdy je jejich matka vyfotila na svůj instagramový účet. Tak se dostaly do povědomí veřejnosti a zbytku světa. Jejich tyrkysově modrá barva očí přitáhla pozornost každého, kdo se na fotografii byť jen letmo podíval. A není se čemu divit.

Získaly si přezdívku „modrá dvojčata“. Ta samozřejmě vychází z dokonalé barvy jejich očí. Je obvyklé, že se rodiče chlubí fotkami svých dětí. Každý rodič je na svého potomka náležitě pyšný, a tak chce svou chloubu ukázat co nejvíce lidem. Zatímco běžní lidé publikují desítky fotografií svých dětí, mamince Megan a Morgan stačila jedna, aby uchvátila internet.

Dvě stě tisíc sledujících

Malé slečny se dokonce dostaly na titulní strany publicistických plátků. Postupně jejich popularita stále rostla a rostla. Nyní mají na svém instagramovém profilu skoro dvě stě tisíc sledujících. To vypovídá mnohé o tom, jak moc ostatní uživatele fascinují. Rodina však nemá pouze tato dvojčata. Holčičky mají ještě mladšího bratra. Ten již tyrkysové duhovky nesdílí.

Megan a Morgan Boyd iZdroj fotografie: DobréSprávy

Přesto slávu svých sestřiček nijak neřeší. Společně s nimi se účastní mnohých dobrodružství, která si velmi užívají. Tito tři sourozenci k sobě mají opravdu blízko. Celá rodina se věnuje cestování, všichni rádi poznávají nová místa. Dívenky se dají odlišit právě podle svých očí. Megan má tyrkysově modré obě oči, zatímco Morgan má jedno modré a jedno tmavě hnědé. Dívky mají našlápnuto ke kariéře celebrit.

Jak byste popsali barvu očí dvojčat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články