Prosil řidiče, aby neparkovali na jeho pozemku, ale neposlechli. Takto vypadala jeho pomsta

Stěhování je sice pořádná fuška, ale i tak je pro většinu lidí skvělým zážitkem. Změna prostředí, zařizování nového domu či bytu. Ne vždy však přestěhování dopadne dobře.

novostavba a zaparkované auto i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stěhování s sebou nese mnoho starostí. Zařizování nového bytu nebo domu, případná rekonstrukce, řešení finanční stránky a také víra v to, že budeme mít skvělé sousedy, se kterými budeme vycházet a možná s nimi navážeme i kamarádský vztah. Právě ten poslední bod je ze všech zmíněných tím nejhůře ovlivnitelným. No, vlastně, ovlivnit se vůbec nedá, protože předem nevíme, jací naši sousedé budou. Pak už nám zbývá jen víra v to, že vše dopadne dobře. Ne vždy tomu tak ale je.

Špatní sousedé

Špatní sousedé mohou mít mnoho podob. Někteří dělají rámus a rány, jiní neustále křičí, další se k nám mohou chovat neslušně nebo nám dělat naschvály. Se všemi zmíněnými body se setkal hrdina dnešního příběhu, chorvatský zemědělec Pavao Bedekovic. S ženou se přestěhoval do nového domu již před mnoha lety, avšak vedle nich se nedávno nastěhovali noví sousedé. A kromě toho, že s nimi moc dobře nevycházeli, jejich přátelé a návštěvníci vesnice byli úplně to stejné v bledě modrém. 

Problémy s parkováním

Pavao žije se svou ženou na pozemku, který se nachází několik metrů od tržnice. Je to samozřejmě výhodné, pro nákup nemusí zas tak daleko, problémem jsou však parkovací místa. Ta tam téměř žádná nejsou a tak návštěvníci parkují na ploše, která však patří k pozemku pana Bedekoviče. Kromě toho tam parkovali i sousedé, kteří zrovna rekonstruovali garáž a nechtěli parkovat před svým domem, aby neblokovali příjezdovou cestu pro dělníky, kteří jim s přestavbou pomáhali.

Pavao opakovaně žádal své sousedy i všechny návštěvníky tržnice, aby na jeho pozemku přestali parkovat. Dokonce na místo umístil i varovnou ceduli, ale nic nepomohlo.

Sladká pomsta

Bylo to jako mluvit do dubu – Pavao mluvil, ale nikdo nereagoval. Takhle to pokračovalo několik týdnů v kuse, až mu nakonec ruply nervy. A vzhledem k tomu, že policisté vždy řidiče vyhnali, ale stejně se po odjezdu vrátili, musel celou situaci začít řešit sám. No a jelikož je zemědělec, rozhodl se k pomstě použít traktor. Celou plochu začal orat a rozhrabal ji tak šikovně, že žádné z 50 zaparkovaných aut poté nemohlo vyjet. Řidiči pochopitelně zavolali policii, ale vzhledem k tomu, že pozemek patří Pavaovi, policie s tím nemohla nic udělat.

Všem řidičům tak nezbývalo nic jiného, než si zavolat odtahovou službu. Shodou okolností ji vlastnil Pavaův přítel, takže mu udělal solidní kšeft, o který se pak rovným dílem rozdělili a svůj úspěch nakonec zapili v hospodě. Na sladkou pomstu se můžete podívat na videu níže.

Co na tuto geniální pomstu říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články