Je to pořád nahoru a dolů: Eva Burešová sdílela detaily ze vztahu s Přemkem Forejtem

Jak Eva Burešová, tak její přítel Přemek Forejt se vyjádřili k problémům ve svém vztahu. Je to prý nahoru dolů.

Eva Burešová Přemek Forejt i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

I přes zamilované fotografie a romantické popisky si někteří fanoušci myslí, že vztah zpěvačky Evy Burešové a Přemka Forejta prochází krizí – a nejsou daleko od pravdy. Sama zpěvačka totiž potvrdila, že mezi nimi dochází čím dál častěji ke konfliktům kvůli odlišným prioritám v životě a že se od sebe s Přemkem oddalují.

Přemek poukazuje na její nedostatky

Přemek si rovněž v minulosti stěžoval, že je to s jeho přítelkyní k nevydržení, domů prý chodí z natáčení naštvaná a unavená. K něčemu podobnému podle zdrojů docházelo také s bývalým přítelem Burešové, Michaelem Krásným. S ním měla Eva jednoho syna, Nathaniela, a nakonec se spolu nedlouho po Nathanielově narození rozešli.

Někteří věří v jejich rozchod

Neuplynula dlouhá doba od výroků obou partnerů a fanoušci rozjeli na sociálních sítích své teorie. Předpokládali, že by mohlo dojít na nejhorší, a vlastně by to nebylo zase tak překvapivé. Podle několika z nich Burešová ani Forejt nepatří k lidem, kteří se spokojí s málem, ať už v partnerském nebo v pracovním životě. Proto si prý jistě začnou brzy hledat nové partnery a nějaké to povyražení.

Jejich vztah má i své klady

Vše zlé se ve vztahu otočilo tehdy, když Burešová oslavovala své kulatiny. V rámci tohoto speciálního dne ji Přemek překvapil letenkami do New Yorku. „Dozvěděla jsem se, že hned zítra odlétáme do New Yorku na týden. Pojedeme se podívat na muzikál Hamilton a poté na koncert Beyoncé. Když mi to řekli, zůstala jsem v šoku, jelikož se jedná o dvě věci, které jsem si vždycky přála. A k tomu cesta do Ameriky, takže vlastně tři. Mám neskutečně velkou radost, to se mu vážně povedlo,“ svěřila se Burešová vesele.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Partnerství jako horská dráha

Upozornila ale, že se nejednalo o líbánky, což si někteří celou dobu mysleli. Svatbu prý zatím neplánují, ačkoliv by se tomu ona sama vůbec nebránila. Dále připomněla, že nepopírá problémy jejich vztahu, ale přijímá je jako součást společného života. „Máme to nahoru dolů,“ odvětila s úsměvem na dotaz, jestli u nich nepřevažuje to negativní. S Přemkem je zatím stále šťastná a nehodlá vztah ukončit.

Jakou píseň od Evy Burešové znáte?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články