Rozhodl se za 20 dní překvapit manželku s dcerou. Celý průběh tajného projektu natočil na video

Tento muž si nenechal ujít příležitost, když jeho žena s dcerou odjely navštívit rodinu. Času využil a přichystal pro ně opravdu velké překvapení.

i Zdroj fotografie: Depositphoto
                   

Dalo mu to mnoho práce a vzalo spoustu času. Jeho úsilí se však vyplatilo. Manžel totiž nachystal pro svou ženu překvapení, ze kterého si sedla na zadek. Téměř tři týdny strávil zavřený ve sklepě, aby nevyužitý prostor přeměnil na něco úžasného. Celou přestavbu natočil na video, a vy se tak na celý proces můžete podívat s námi.

Děvčata milují tvoření, dílnička by se jim hodila

„Moje žena a dcera odjely navštívit rodinu a nechaly mě na 20 dní samotného, v té době jsem přeměnil náš suterén na novou řemeslnou místnost, o které snily. Byla to spousta práce, ale když byly pryč, mohl jsem pracovat celé hodiny v noci,“ napsal Andrew ke svému časosběrnému videu. Na začátku celé přestavby jsou de facto jen holé stěny.

Andrew to vzal opravdu z gruntu. Nejprve místnost vymaloval pestrými barvami a poté se pustil do nové podlahy. Pokud hledáte nápady na renovace, můžete se podívat do článku na Dámském Deníku, jak udělat starou dlažbu jako novou, aniž byste cokoli bourali. Andrew však při renovaci zvolil položení kompletně nové podlahy v odstínu tmavého dřeva.

V menší místnosti vedle pak vyrobil policový systém, aby si tu děvčata mohla uložit všechny své materiály, které k vyrábění potřebují. Takové místo si vyžaduje dobré naplánování a na tipy, jak si zorganizovat úložný prostor ve vaší dílně a jaké úložné boxy a sady použít, se můžete podívat na YouTube na The Daily DIYer. No a na závěr bylo potřeba opatřit místnost několika pevnými stoly, které něco vydrží.

řezání dřeva iZdroj fotografie: Freepik

Tatínek dostal pochvalu nejen od svých děvčat

Nesmí chybět ani lednice a dřez s tekoucí vodou. A je hotovo. Teď přijde to nejlepší. Žena s dcerou se téměř po třech týdnech vrací domů a čeká je velké překvapení, o kterém obě dlouho snily. Podívejte se na jejich nadšené reakce na konci videa. Andrew si od obou vysloužil velké objetí a holky už si určitě představovaly, jak si celou místnost zařídí.

Andrewův projekt si získal velkou pozornost i na internetu a jeho přestavbu zhlédlo téměř 9 milionů lidí. Většina reakcí pak byla od žen, které by takového muže také měly rády doma: „Jaký úžasný otec a manžel! Odvedl jste tak úžasnou práci! Líbí se mi stoly a vozík, které jste vytvořil pro tento prostor. Prostor ve spíži je úžasný,“ napsala Melissa Bernard. Pokud se vám tato přestavba líbila stejně jako mně, tady se můžete podívat na stavbu další dílničky, do níž se tentokrát pustil mladý pár.

Jak se vám tato přestavba líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články