Přesně před 22 lety se narodila sedmerčata. To, jak dnes vypadají, je úžasné

Tuto ženu v minulosti čekalo velké překvapení. Při těhotenském vyšetření totiž lékař zjistil, že bude mnohonásobnou maminkou. Nyní se stará společně s manželem o velkou rodinu.

Těhotenský ultrazvuk i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se dva lidé začnou snažit o miminko, většinou nečekají, že se jim to podaří ihned. V momentě, kdy žena zjistí, že je těhotná, měla by začít chodit na kontroly ke svému lékaři, aby se mohlo pohlídat, zda je žena i dítě zcela v pořádku a předešlo se možným komplikacím. Tato žena při lékařském vyšetření dostala šokující zprávu, ze které se trochu vyděsila.

Lidé mají z výchovy dětí obavy

Většina lidí se dlouhodobě vyhýbá těhotenství kvůli tomu, že si nedokáží představit, že by se někdy měli starat o někoho dalšího, vychovávat jej a být pro něj vzorem. Časem ale nastane chvíle, kdy si člověk uvědomí, že by děti chtěl, a tak se začne se svým protějškem snažit o potomka. Někteří lidé mají takové štěstí, že se jejich rodina nerozroste pouze o 1 člena, ale rovnou o 2. Tuto rodinu ale čekalo ještě početnější překvapení.

Těhotenství je pro některé náročné

Většina žen prožívá těhotenství dobře, ale zpočátku jim může být několik měsíců nevolno. Tyto nevolnosti jsou zcela normální, ale pokud by byly pro ženu příliš vyčerpávající, je možné, že bude muset být pod důslednějším lékařským dohledem. Poté jsou ale i ženy, kterým téměř nic není, a kromě rostoucího bříška a lehkých změn nálad nebo chutí na různá jídla by člověk ani nepoznal, že je žena těhotná.

Maminka dostala šokující zprávu

Tato žena se se svým mužem začala snažit o miminko a když si došla za lékařem, sdělil jí vcelku šokující zprávu. Tou bylo, že žena čeká celkem 7 dětí. Žena i její muž byli hodně v šoku a trochu měli obavy. Lékaři jim navrhli potrat několika dětí, aby pro ženu i děti nebylo těhotenství příliš náročné a rizikové. Rodiče však jakýkoliv potrat odmítli, protože podle nich jsou sedmerčata darem od boha.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Srividhya Balaji (@sribalins)

Ženu čekalo dlouhých 9 měsíců

Žena celé těhotenství zvládala celku v pořádku a u ní ani u dětí se neobjevily žádné komplikace. Byla sice velmi unavená, ale to se dalo předpokládat. Poté, co se sedmerčata narodila, zažívali rodiče stresové období, se kterým si ale také poradili. S dětmi si užívali každý okamžik a sledovali, jak krásně děti rostou. Častokrát měli problém s tím, že museli pořizovat hodně plenek, stravy, oblečení a dalších kousků, které malé děti potřebují. V současnosti má každé ze sedmerčat 22 let a jsou to zdraví a dospělí lidé, kteří jsou vděční rodičům za jejich výchovu.

Jak byste reagovali, když byste se dozvěděli, že budete mít sedmerčata?

Zdroj: DobreSpravy
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články