Nevěsta dala mezi svatebčany prázdnou židli pro zesnulého syna. Neobsazené místo zaujal nepozvaný host, který ji rozbrečel

Svatba je pro většinu lidí dnem, který si pak pamatují po celý zbytek života. Nebývá to však vždy samotný obřad, který utkví člověku v paměti nejvíce.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den se pro většinu svatebčanů nese v lehce nervózním duchu, avšak zaručeně si jej pamatují celý život. Každý ženatý nebo vdaný člen redakce Dámského Deníku si velmi dobře pamatuje na den své svatby. V některých případech se dokonce objeví nečekané překvapení. Takový moment může celý obřad zkazit, nebo naopak z něj udělat nezapomenutelný zážitek. Podobnou zkušenost má i tato nevěsta, na kterou čekalo velmi zajímavé překvapení mezi svatebními hosty.

Nevěstě zemřel syn

Několik let před touto svatbou zemřel nevěstě její syn, jenž byl velmi mladý. Tehdy to pro ni bylo velmi náročné životní období, na které naštěstí nebyla sama. Pomohl jí totiž její tehdejší přítel, kterého si v tento osudový den měla vzít, jak píše Okchicas. V té době pomohly orgány jejího zesnulého syna celkem pěti lidem, kteří nutně potřebovali transplantaci. Tato tragická událost tak alespoň vyústila v to, že pomohla zachránit život několika dalším lidem.

Zanechala prázdné místo

Mezi židličkami pro hosty chtěla nevěsta na tento den vyčlenit jedno určité místo, které mělo zůstat prázdné. I když uplynuly již 4 roky od tragické události, stále na svého syna vzpomínala. Právě na jeho počest chtěla dle Telmundo nechat jednu židli volnou. Dokonce na ní byl i vzkaz, že i když zde syn nebude fyzicky, tak s ní v její důležitý životní den určitě bude. To bylo jistě neuvěřitelně emotivní nejen pro maminku zesnulého, ale pro ostatní členy rodiny a blízké přátele.

Přišel host, který nebyl na seznamu

Veliké překvapení pro nevěstu přišlo v nečekaný okamžik. Najednou se totiž na svatbě objevil muž, kterého nikdy předtím neviděla. Přesto jí byl svým způsobem blízký, jelikož to byl jeden z lidí, kterému orgán jejího syna pomohl zachránit život. Společně se však znali jen přes různé zprávy a telefonáty. Nyní se poprvé setkali osobně, což mělo být jedno z největších svatebních překvapení, které nevěsta zažije. To však ještě nevěděla, co ji ještě čeká. Vše bylo velmi dobře promyšlené.

Nevěsta se rozplakala

Některá překvapení mohou být velmi nepříjemná. O jednom takovém jsme psali na Dámském Deníku, kdy muž utrousil nemístnou poznámku na adresu nevěsty. Tento muž nic takového v plánu neměl. Byl to totiž člověk, který obdržel srdce nevěstina zesnulého syna. Přinesl s sebou také stetoskop, aby si žena mohla poslechnout, jak srdce, které je jejího syna, tluče. To ženu neuvěřitelně dojalo a muže objala. Tento svatební dar byl stoprocentně ten nejhezčí, jaký může jakákoliv matka zesnulého syna dostat.

Jaké lepší překvapení mohla nevěsta na svatbě dostat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články