Poslední číslo vašeho roku narození o určuje vaši povahu

Stejně jako vám může hodně o vaší povaze povědět vaše znamení zvěrokruhu vás může definovat i váš rok narození. Díky poslední číslici roku můžete zjistit opravdu hodně.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Hledáte co nejvíce informací o charakteristice vaší osobnosti? Pak jistě zabrousíte jako první ke zrakům znamení zvěrokruhu. Vedle horoskopu vám ale mnohé řekne i váš datum narození, konkrétně poslední číslice roku narození.

Skupiny čísel patří do pěti různých kategorií

Každé číslo se podle několika znaků řadí do pěti různých kategorií. Každá skupina má své jasné charakteristické rysy, které jistě dobře padnou i na vaši povahu. Podívejte se, do které skupiny patříte právě vy.

iZdroj fotografie: Pixabay
Rok narození o vás hodně prozradí

První skupinou je ta s pojmenováním Kov. Patří do ní všichni, co se narodili v roce s konečnou číslicí 0-1. Pokud spadáte do této kategorie, pak jste jistě flexibilní typ člověka, avšak ke štěstí potřebujete mnohem více osobního prostoru, než ostatní lidé. Svoboda je pro vás vzácná, ale nutná a neradi se řídíte názory ostatních. Vaše ambice a úspěšnost vás nutí si nikdy neříct o pomoc, na požádání však vy pomůžete kdykoliv.

S číslicí 2-3 patříte do kategorie Voda. Jste kreativní a empatičtí. Vaše konverzace je vždy smysluplná, možná proto vám lidé tak věří a chodí se k vám svěřovat. Dávejte si pozor na své okolí, protože vaše empatie, loajálnost a tolerantnost může být nástrojem, který využijí proti vám.

Lidé v kategorii železa jsou silní a samostatní

S rokem narození končící na 4-5 se v kategorii železa cítí lidé silně a samostatně, vždy se snaží překonat své vlastní cíle. Jste pozitivní a víte, jak jednat v jakékoliv situaci. Cítíte se dobře ve chvíli, kdy můžete cokoliv organizovat a plánovat, což ale často vede k workoholismu.

iZdroj fotografie: Pixabay
Do jaké kategorie patříte

Poslední dvě kategorie jsou Oheň (6-7) a Země (8-9). Narození v kategorii Oheň vám dodá dostatek vášně a touhy po dobrodružství. Vaše nápady neberou konce a nikdy se s vámi vaše okolí nebude nudit. Vaší slabinou je však malá trpělivost. Pokud jste se narodili ve skupině Země, pak jste jasný perfekcionista. V klidu dokážete přebrat odpovědnost za své činy a dokážete dobře poradit svému okolí. Ve vztahu se nikdy nesmíříte se lží, takovému partnerovi už nedokážete nikdy věřit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články