Porotce řekl chlapci, že nemůže zpívat. O tři roky později všem ukázal, co umí

Není nic horšího, než když vám někdo řekne, že nejste dost dobří v tom, co vás baví a co děláte rádi a už nějakou dobu. Také neexistuje nic lepšího než sladká pomsta.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Někteří lidé to prostě nevzdávají, i když jim jiný řekne, že nemají na to se proslavit například zpíváním nebo hraním ve filmu. Jaké je potom překvapení, když se dotyčný vrátí o pár později a v takové formě, že ostatním nezbývá než mu pogratulovat k tomu, co dokázal. 

Anglický porotce se velmi mýlil, chlapec předvedl skvělé vystoupení

Když bylo Kyleovi Tomlinsonovi 12 let, rozhodl se přihlásit do talentové soutěže „Got Talent“, kde se postavil před několik tisíc diváků v publiku, ale hlavně ho sledovalo několik milionů lidí po celé zemi. Jeho představení ale nedopadlo tak, jak si přál a do dalších kol nepostoupil. 

iZdroj fotografie: Unsplash

Po jeho vystoupení mu jeden z porotců, David Walliams řekl, že by si měl chlapec najít dobrého učitele zpěvu, ale ani to neznamená, že bude v budoucnu zpívat. Možná by se takového snu měl vzdát. Kyle to ale neudělal. Opravdu si našel nejlepšího učitele, který ho naučil zpívat a tvrdě pracoval na tom, aby se mohl o pár později znovu postavit před porotu a předvést, co umí. Tři roky tvrdého tréninku byly rozhodně znát a ocenili to také porotci, kteří byli z jeho výkonu nadšeni a video z vystoupení obletělo celý svět. 

Děti by se neměli vzdávat svých snů hned po prvním neúspěchu

Každý rodič své dítě podporuje v tom, co ho baví, i když mu například sport nebo zpěv či hraní na hudební nástroj moc nejde. Psychická podpora je pro děti tou nejdůležitější, všichni věří, že jsou nejlepší a jednou se postaví před plný sál lidí a budou hrát jen pro ně. Potlesk je pro ně největší odměnou. Někteří rodiče ale sami nevidí, jaký problém může nastat, pokud budou dítě podporovat v něčem, v čem nemá šanci se zlepšit. 

iZdroj fotografie: Unsplash

Vystoupení v celorepublikové soutěži tak pro ně může znamenat konec světa. Některé děti porážku neunesou a rozbrečí se hned na podiu nebo později v zákulisí. Ti temperamentnější mohou dokonce zničit onen hudební nástroj, o kterém si mysleli, že jim otevře dveře do hudebního světa. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články