Porotce řekl chlapci, že nemůže zpívat. O tři roky později všem ukázal, co umí

Není nic horšího, než když vám někdo řekne, že nejste dost dobří v tom, co vás baví a co děláte rádi a už nějakou dobu. Také neexistuje nic lepšího než sladká pomsta.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Někteří lidé to prostě nevzdávají, i když jim jiný řekne, že nemají na to se proslavit například zpíváním nebo hraním ve filmu. Jaké je potom překvapení, když se dotyčný vrátí o pár později a v takové formě, že ostatním nezbývá než mu pogratulovat k tomu, co dokázal. 

Anglický porotce se velmi mýlil, chlapec předvedl skvělé vystoupení

Když bylo Kyleovi Tomlinsonovi 12 let, rozhodl se přihlásit do talentové soutěže „Got Talent“, kde se postavil před několik tisíc diváků v publiku, ale hlavně ho sledovalo několik milionů lidí po celé zemi. Jeho představení ale nedopadlo tak, jak si přál a do dalších kol nepostoupil. 

iZdroj fotografie: Unsplash

Po jeho vystoupení mu jeden z porotců, David Walliams řekl, že by si měl chlapec najít dobrého učitele zpěvu, ale ani to neznamená, že bude v budoucnu zpívat. Možná by se takového snu měl vzdát. Kyle to ale neudělal. Opravdu si našel nejlepšího učitele, který ho naučil zpívat a tvrdě pracoval na tom, aby se mohl o pár později znovu postavit před porotu a předvést, co umí. Tři roky tvrdého tréninku byly rozhodně znát a ocenili to také porotci, kteří byli z jeho výkonu nadšeni a video z vystoupení obletělo celý svět. 

Děti by se neměli vzdávat svých snů hned po prvním neúspěchu

Každý rodič své dítě podporuje v tom, co ho baví, i když mu například sport nebo zpěv či hraní na hudební nástroj moc nejde. Psychická podpora je pro děti tou nejdůležitější, všichni věří, že jsou nejlepší a jednou se postaví před plný sál lidí a budou hrát jen pro ně. Potlesk je pro ně největší odměnou. Někteří rodiče ale sami nevidí, jaký problém může nastat, pokud budou dítě podporovat v něčem, v čem nemá šanci se zlepšit. 

iZdroj fotografie: Unsplash

Vystoupení v celorepublikové soutěži tak pro ně může znamenat konec světa. Některé děti porážku neunesou a rozbrečí se hned na podiu nebo později v zákulisí. Ti temperamentnější mohou dokonce zničit onen hudební nástroj, o kterém si mysleli, že jim otevře dveře do hudebního světa. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat