Porod dvojčat ukazuje, jaký zázrak lidská láska dokáže

Porod dvojčat je jistě jedna z nejtěžších věcí v životě matky. Pokud nastanou komplikace, může dojít až ke strašné tragédii úmrtí jednoho ze sourozenců. Možná vás překvapí, jak velkou moc má lidská láska.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Skutečná reklama na štěstí. Tak by se určitě mohla jmenovat tato reklama, která propaguje produkty pro malé děti. Podívejte se na dechberoucí reklamu, která vám řekne mnohem víc, než jen informaci o nových dětských produktech.

Porod dvojčat může být komplikovaný

O porodech dvojčat najdete na internetu mnoho studií, které dokazují maximální důležitost správného postupu u každého z porodů. O možných komplikacích jsou informované i budoucí matky, které si v dnešní době mohou v České republice vybrat, zda chtějí rodit vaginálně nebo naplánovat císařský řez pro snazší a rychlejší porod. Císařský řez je při porodu dvojčat mnohem méně náročný pro oba novorozence, a tak se většinou i těhotné ženy přikloní k této variantě.

iZdroj fotografie: Pixabay
Porod může být v některých případech i komplikovaný

Video je inspirováno skutečným příběhem

Tato reklama, na kterou se můžete pod článkem podívat, je inspirovaná skutečným porodním příběhem jedné ženy. V roce 2010 se Kate Ogg ze Sydney rozhodla pro vaginální porod dvojčat, který dopadl velmi dobře. Po narození ale jeden ze synů, Jamie, přestal dýchat a lékaři mu nedokázali pomoci.

Zlomená matka se návalem všech dramatických událostí a tragické události nedokázala smířit s tím, že by měl jeden z právě narozených synů umřít. Když se ona i manžel chtěli se svým synem rozloučit, Kate vzala miminko do náruče a pevně ho objala. V tu chvíli se stal jeden z nejkrásnějších zázraků, které jdou jen těžko popsat slovy. Její syn začal opět dýchat, dokonce neměl ani žádné poporodní komplikace. Zachránila ho tedy s největší pravděpodobností láska jeho matky.

iZdroj fotografie: Pixabay
Mnohé rodiče mohou dvojčata velmi překvapit

Reklama vás naprosto dojme

Tento neuvěřitelný příběh se stal úžasnou inspirací pro dojemnou reklamu na již zmíněné dětské produkty. Pokud se na reklamu podíváte, sami uznáte, že dojemnější chvíle snad ani nemůže existovat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články