Po rozvodu jsem poznala nového partnera. Byla to největší chyba mého života

Ne vždy jsou věci skutečně takové, jak se na první pohled jeví. Přesně o tom by mohla vyprávět také žena, která si našla po rozvodu nového partnera.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Spousta věcí v lidském životě není tak, jak se na první pohled může zdát. Některé situace totiž mohou vyplynout naprosto odlišně od prvotní představy. O těchto skutečnostech se někdo přesvědčuje každý den, a ne vždy je to pozitivní. O svůj příběh se s naší redakcí podělila čtenářka Markéta H. z Hořic. Ta prožila něco, co vypadalo jako životní výhra. Věci však nakonec nabraly zcela jiný směr.

Žena je rozvedená

Markéta je rozvedenou ženou a stará se o své dvě děti. To není nic neobvyklého, protože dle SeznamZpráv se například v roce 2021 rozvedlo více než 21 tisíc párů. „S prvním manželem jsme zkrátka po několika letech manželství zjistili, že chceme každý něco jiného,“ podělila se Markéta. „Našel si jinou ženu, se kterou mu bylo lépe než se mnou a dětmi,“ pokračuje čtenářka o zkušenosti ze svého prvního manželství, z něhož má 2 děti ve věku 16 a 12 let.

Našla si nového přítele

„Kamila jsem našla na internetové seznamce, když mi jednoho dne napsal do zpráv,“ vysvětluje žena první zkušenost s novým partnerem. „Kamil byl také rozvedený, měl slušnou práci a byl opravdu velmi milý, tak jsme vyrazili na schůzku,“ pokračuje Markéta. „Bydleli jsme kousek od sebe, takže to nebyla žádná komplikace ani pro jednoho z nás,“ říká dále čtenářka. Hledat partnera na seznamce není dnes nic neobvyklého. Dle Aktuálně ji v této moderní době využívají naprosto všechny generace.

Vše mělo rychlý spád

„Jeden druhému jsme se líbili a opravdu hodně jsme si rozuměli. Kluci ho navíc měli moc rádi, protože je bral na fotbal a na výlety,“ vypráví Markéta. „Po pár měsících jsme se tedy rozhodli pro soukromou svatbu, kde jsme byli my dva a svědci,“ vysvětluje čtenářka rychlý spád příběhu. „S Kamilem jsem otěhotněla, a když jsem byla v pátém měsíci, tak k nám přišli na návštěvu sousedé,“ říká žena. „Soused utrousil vtipnou poznámku, že mi to sluší a klidně časem Kamila nahradí, když nebude plnit své povinnosti,“ vypráví Markéta vtipnou historku z návštěvy.

Kamil Markétu uhodil

„Když jsem šla do koupelny na záchod, tak za mnou Kamil přišel a dal mi pěstí do obličeje. Prý se mu takové vtipy nelíbí a trpět je nebude. Byla jsem z toho v šoku a nevěděla jsem, co mám dělat,“ popisuje žena hrozný zážitek. Sousedům jsem pak řekla, že jsem uklouzla,“ pokračuje žena. „Kamil začal být odtažitý i k dětem, a navíc se nechal vyhodit z práce a odmítal si najít novou,“ říká rozmrzele žena. „Jednoho dne se napil a udeřil mě znovu kvůli nějakému vtipu. Jakmile odešel z domu, tak jsem mu sbalila věci a dala mu je na chodbu,“ pokračuje Markéta.

Bývalý partner se léčil

„Po nějaké době jsem potkala Kamilovu matku a ta mi řekla, že se léčí na psychiatrii,“ vypráví čtenářka. „Hodně se divila, že o tom nevím, protože to trvá už roky a Kamil tam řeší agresivní sklony. To samé bylo prý důvodem rozpadu jeho prvního manželství,“ pokračuje žena. Po nějaké době se mě pokusil Kamil kontaktovat s tím, že by chtěl vše napravit. Já jsem však už žila s dětmi u babičky a mám tuto kapitolu v sobě již uzavřenou,“ popisuje čtenářka. Domácí násilí někdy funguje i tak, že žena bije muže, jak jsme na DámskémDeníku již informovali.

Jaký máte názor na jednání tohoto muže?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články