Narodilo se jim 14 chlapců a už ani nedoufali, že se jim narodí holčička. V ten nejlepší moment zasáhl osud

Někteří nastávající rodiče si často přejí, aby jejich potomek byl chlapec, nebo naopak holčička. Ne vždy se toto přání vyplní, o čemž by mohli vyprávět tito manželé.

novorozenec i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Spousta nastávajících maminek a tatínků si často přeje, aby jejich potomek měl pohlaví dle jejich přání. Toto přání se však ne vždy vyplní a rodiče to buď od dalšího početí odradí, nebo se o to naopak pokusí znovu. Své si v tomto směru užil i tento manželský pár, který na narození své první dcery čekal velice dlouho.

Pár se poznal na škole

Poznali se již v prvním ročníku střední školy a od té doby jsou stále spolu a společně také kráčí životem. Už v době, kdy byli oba dva na vysoké škole, byli z této dvojice již trojnásobní rodiče. Jejich přání ohledně následujícího dítěte bylo, aby se jim po třech synech narodila alespoň jedna dcera. Společně se tedy pokusili o další miminko, což se jim bez problémů podařilo. Čtvrtým narozeným potomkem však byl opět syn.

Rodina se rozrůstala

Při pokusech splnit si své přání ohledně dcery se tato rodina stále více rozrůstala. Pokaždé se však tomuto páru narodili synové. Když se manželé poprvé dozvěděli, že žena čeká dceru, nemohli tomu uvěřit. Do té doby se jim totiž narodilo už neuvěřitelných 14 synů. Očekávání první holčičky tak bylo speciální nejen pro rodiče, ale ani všichni bratři se už nemohli své první sestry dočkat.

Pro rodinu to byla veliká událost

Očekávané narození dcery bylo velikou událostí pro celou rodinu. Všichni byli z narození malé holčičky nadšení a šťastní. Svého patnáctého potomka rodiče přivítali na svět spolu se všemi čtrnácti syny. Později se rodiče nechali slyšet, že je tento rok pro celou rodinu nezapomenutelný právě díky tomu, že se jim podařilo přivést na svět svou první dceru.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Schwandt Family (@schwandtfamily)

Rodina je populární

Celá rodina je velmi populární nejen díky své početnosti, ale také díky svým aktivitám. Účastní se totiž různých televizních show, kde je možné sledovat jejich outdoorové činnosti. Diváci je tak mohou vidět zejména při lovu, kempování nebo například rybolovu. Díky svému poslednímu potomkovi bude rodina o to známější, jelikož takto vysoký počet dětí je v dnešním světě velice netradiční.

Jak početnou rodinu byste si dokázali představit?

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články