Pes bránil malou holčičku celým svým tělem před vlastní matkou. Její srdce okamžitě zjihlo

                   

Kdo z nás nedělal neplechy, když byl ještě malým dítětem. Ať už záměrně nebo zcela nevinně, jakýkoli nepořádek, co jsme způsobili nebo věci, co jsme rozbili, naše rodiče moc nepotěšily. Málokdo z nás ale měl takového ochránce jako právě tato dívenka jménem You You.

iKdykoli potřebuje ochranu, obejme ji

Holčička si vybrala špatnou hračku

You You z čínského města Xuzhou si hrála v obývacím pokoji, zatímco její maminka Sun byla ve vedlejší místnosti. Hrála si se vším, co ji přišlo pod ruku, ovšem jeden z předmětů byl zvláště nevhodný. Byl to krém její maminky, který byl nejen nový, ale také pěkně drahý. Když Sun přišla do obývacího pokoje a viděla, že její dcera téměř celý krém vypotřebovala, propukla v hněv. Holčička začala plakat.

iBrání holčičku celým svým tělem

Osobní strážce

Právě v tuto chvíli nastal ten kouzelný okamžik. Do situace, kdy dítě plakalo a rodiče oslepoval vztek, zasáhl rodinný pes jménem Harry. Když už se chystala Sun malou You You potrestat, zlatý retrívr se postavil mezi obě, aby holčičku chránil vlastním těle. Vrčel a přitom You You objímal packami, jako kdyby se snažil dívenku ochránit celým svým tělem.

iPes bránil holčičku i před vlastní maminkou

Matce se rozehřálo srdce

Harryho gesto celou situaci okamžitě uklidnilo. Rozkošný okamžik Sun naprosto fascinoval a její srdce zjihlo. Harry položil malé You You hlavu na rameno a vydržel tak, dokud se matka neuklidnila. Jak matka nakonec vypověděla, podobné situace se dějí vždy, jakmile se doma jen trochu zvýší hlas. V Harrym se probudí ochranářský duch a okamžitě přistupuje k dceři a chrání ji tlapkami. Video dosáhlo tisícovky lajků.

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články