Otec čtyř dcer se stal hvězdou na internetu, ve videích a fotografiích popisuje, jak vypadá skutečný život

Tatínek čtyř dcer na sociálních sítích zveřejňuje fotografie a videa ze svého života s pěti ženami bez přikrášlování.

otec s malou dcerkou i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Mít dítě je pro rodiče požehnáním. Některým se dlouho nedaří počít, a tak jsou poté rádi, když se jim narodí alespoň jedno dítě. Jiní si však přejí velkou rodinu, takže mají dětí více. Jeden tatínek začal na Instagramu zveřejňovat fotografie a videa ze svého života s pěti ženami. Jeho manželka mu totiž porodila čtyři krásné dcery a on si jí za to nesmírně váží a miluje jicelým svým srdcem.

Své manželce dennodenně děkuje za trpělivost

Simon Hooper je tatínkem čtyř nádherných malých holčiček. Založil si instagramový účet „Father of Daughters“, který se stal mimořádně populárním. Zveřejňuje na něm příběhy ze svého rodinného života a ukazuje ostatním, jaký je život s pěti ženami. Sledující okouzlil především svým humorem a upřímností, protože nic nepřikrášluje a zaznamenává reálné vzestupy a pády svého otcovství. Svěřuje se s radostmi i strastmi, jež denně zažívá.

Zmiňuje se také o své manželce, kterou nevidí jen jako matku svých dětí nebo osobu, která na něj křičí, že neudělal něco, co slíbil. Ale vidí jí jako někoho, kdo jej miluje i přes všechny jeho chyby. Každý den jí děkuje za její trpělivost a za to, že mu dala 4 nádherné děti. U nich doma není nikdy ticho. Jeho rodina pro něj znamená naprosto všechno a nedovede si život bez svých ženských představit. Jak napsal: „Mít velkou rodinu je požehnání. Ale není to bez problémů. A čím větší rodina, tím dynamičtější, chaotičtější a zajímavější bývá váš každodenní život.“

Většina příspěvků je opravdu humorných

Zveřejněné fotografie doplňuje krátkými příběhy z jejich společného života. Starší dívky mu již nepřináší tolik starostí jako jeho hyperaktivní dvojčata, za nimiž musí neustále běhat. Mnoho fanoušků pobavil například tímto příspěvkem:
„Tatínku, chci ofinu. Ostříháš mě?“
„Můžeš počkat do zítřka? Už je pozdě a máš být v posteli. Je 22:00.“
„OK.“
O 45 minut později…
„Tati, odstřihla jsem si tu ofinu sama.“
„Vzdávám se.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Simon (@father_of_daughters)

A další: „Tento týden měla moje nejstarší dcera ve škole sexuální výchovu. Dnes večer se rozhodla klást mi otázky o mužích, takže jsem se cítil v rozpacích jako malé dítě, ale slíbil jsem, že jí řeknu pravdu. Mezi její zvláště povedené otázky patřily: Tatínku, používáš kondom? Já: Ano. Ona: Tak proč máte tolik dětí? Nebo další: Měli jste s maminkou sex více než třikrát? (protože jedny z dcer jsou dvojčata) Pyšně jsem se zasmál,“ sdílel Simon na svém účtu.

Kolik dětí je podle vás akorát?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články